SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Abrazyvinis mišinys telefonams Mirka Remint 30, 1 L

Kodas: 7990300111 Spausdinti
Mirka Remint 30 (7990300111) yra greitas ir patogus būdas suteikti naują gyvenimą išmaniajam įrenginiui su subraižytu ekranu.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
316,25 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaMirka Remint 30 (7990300111) yra greitas ir patogus būdas suteikti naują gyvenimą išmaniajam įrenginiui su subraižytu ekranu. Abrazyvinis mišinys atkuria vienodą blizgesį ant chemiškai grūdinto stiklo, tinkama tiek pramoniniam naudojimui tiek ir remonto dirbtuvėse.

Dėl kosmetinių klaidų subraižytą prietaisą restauruoti nėra taip pelninga, nors technika yra vertinga. Ekrano pakeitimo išlaidos yra didelės. Tačiau dėka Remint galite atnaujinti įrenginį pašalindami įbrėžimą per kelias minutes.

Remint yra unikalus tuo, kad ant chemiškai grūdinto stiklo gaunamas lygus paviršius, nenaudojant glaistų. Šlifavimo metu paviršius tampa lygus ir visiškai pašalinami įbrėžimai, todėl paviršių lengva šlifuoti. Tai suteikia įrenginiui naują gyvenimą, todėl nereikia k

Charakteristika

Spalva Pilka
pH 7,0 - 9,0
Tankis 1,25 g/ml
Klampumas 4500 mPas
Pakuotė Pakuotė 1 L
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0