Poliravimo pasta Mirka Polarshine 20

Kodas: 7992000111 Spausdinti
Mirka Polarshine M20 yra vidutinio sunkumo poliravimo pasta, skirta įbrėžimų pašalinimui, tinkama darbui su naujais ir minkštais sluoksniais.
Pakuotė
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
61,73 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Mirka Polarshine M20 yra vidutinio sunkumo poliravimo pasta, skirta įbrėžimų pašalinimui, tinkama darbui su naujais ir minkštais sluoksniais.

Šis vandenyje tirpus poliravimo mišinys suteikia puikų pjūvį ir palieka labai blizgų paviršių.

Norint pasiekti blizgų paviršių, ypač tamsesnių spalvų, rekomenduojama naudoti Polarshine M5 paskutiniame poliravimo etape.

Charakteristika

Rūšis 20
Pakuotė Pakuotės: 250 ml, 1 L
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0