Prasidėjus rudens sezono darbams, kviečiame pasinaudoti PUIKIU pasiūlymu. Skelbiame akciją šlifuokliui DEROS 650CVKaina TIK 399 € su PVM. Akcijos laikas ribotas. Nepraleiskite progos ir pasinaudokite PASIŪLYMU jau šiandien!

Poliravimo pasta Mirka Polarshine 3

Kodas: 7992660311 Spausdinti
Mirka Polarshine M3 yra itin smulkaus poliravimo pasta, tinkama apsaugoti pasiektą blizgesį tiek ant originalaus dažymo tiek perdažytiems paviršiams.
Pakuotė
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
29,29 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Mirka Polarshine M3 yra itin smulkaus poliravimo pasta, tinkama apsaugoti pasiektą blizgesį tiek ant originalaus dažymo tiek perdažytiems paviršiams.
Puikiai tinka paviršių šlifavimui ir sandarinimui. Palieka ilgalaikį blizgesį, puikiai tinka sudėtingoms spalvoms.
Polarshine M3 sudarytas iš karnaubo vaško, tinkamas naudoti tiek su poliravimo mašinėle, tiek rankniu būdu. Talpa 1 L.

Charakteristika

Rūšis 3
pH 8,5
Tankis 0,95
Klampumas 20,5
LOJ (lakiųjų organinių junginių kiekis) 21,2
Pakuotė Pakuotės: 250 ml, 1 L
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės