SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Poliravimo pasta Mirka Polarshine 35

Kodas: 7992802811 Spausdinti
Mirka Polarshine 35 specialiai sukurta blizgiems lakuotiems paviršiams ir kompozitui poliruoti, sukurianti ypač blizgaus paviršiaus vaizdą.
Pakuotė
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
84,65 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Mirka Polarshine 35 specialiai sukurta blizgiems lakuotiems paviršiams ir kompozitui poliruoti. Sukuriamas ypač blizgaus paviršiaus vaizdas.

Su pasta ypač lengva dirbti, o dėl 35 pastos klampumo išvengsite taškymosi. Pastos emulsinės savybės neišdžiovina ir "neįkaitina" poliruojamo paviršiaus.

Produktas rekomenduojamas prabangių laivų ir jachtų poliravimui. Klampumas sumažina taškymąsi, todėl lengvai naudojama.

Charakteristika

Rūšis 35
Tankis 1,45
Klampumas 20,5
LOJ (lakiųjų organinių junginių kiekis) 16
Pakuotė Pakuotės: 250 ml, 1 L, 2.8 L, 17 L, 180 L
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0