Prasidėjus rudens sezono darbams, kviečiame pasinaudoti PUIKIU pasiūlymu. Skelbiame akciją šlifuokliui DEROS 650CVKaina TIK 399 € su PVM. Akcijos laikas ribotas. Nepraleiskite progos ir pasinaudokite PASIŪLYMU jau šiandien!

Poliravimo pasta Mirka Polarshine 10

Kodas: 7995010111 Spausdinti
Poliravimo pasta Mirka Polarshine M10 yra vidutinio šiurkštumo poliravimo mišinys, specialiai skirtas geriausiems rezultatams po šlifavimo pasiekti.
Pakuotė
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
33,26 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Poliravimo pasta Mirka Polarshine M10 yra vidutinio šiurkštumo poliravimo mišinys, specialiai skirtas geriausiems rezultatams po šlifavimo pasiekti.
Tai vieno produkto pagrindu dirbanti poliravimo sistema. Poliravimo pastoje esantys grūdeliai yra vidutinio šiurkštumo ir ji skirta visiems dažytiems ir įbrėžimams atspariems lakuotiems paviršiams poliruoti.
M10 pasta nepadidina poliruojamo paviršiaus temperatūros, joje nėra silikono ir ji gali būti naudojama poliruojant tiek rankiniu, tiek mechaniniu būdu. Talpa 1 L.

Charakteristika

Rūšis 10
pH 7,0 - 8,0
Tankis 1,05
Klampumas 20,5
LOJ (lakiųjų organinių junginių kiekis) 23
Pakuotė Pakuotės: 250 ml, 1 L, 5 L, 17 L, 180 L
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės