Pneumatinis poliruoklis Mirka ROP2 312NV 77 mm, 12.0 mm

Kodas: 8994210311 Spausdinti
Pneumatinis poliruoklis Mirka ROP2 312NV pasižymi geru našumu, puikiu stabilumu eksplotavimo metu ir kompaktišku dizainu, leidžiančiu poliruoti net sunkiai pasiekiamas vietas.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
465,85 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Pneumatinis poliruoklis Mirka ROP2 312NV pasižymi geru našumu, puikiu stabilumu eksplotavimo metu ir kompaktišku dizainu, leidžiančiu poliruoti net sunkiai pasiekiamas vietas.
Tai užtikrina greitą ir efektyvų poliravimą. Orbitinis veiksmas duoda ypač puikius rezultatus, kai šlifuojama įbrėžimus.
Papildoma šoninė rankena (įtraukta į komplektą) suteikia papildomą sukibimo tašką, kad dar labiau padidintų valdymą ir saumažintų pastangas.

Pagrindiniai poliruoklio ROP2 312NV privalumai:
• Dėl supaprastintos konstrukcijos leidžia šlifuoti net sunkiai pasiekiamas vietas
• Galingas veikimas
• Žemas vibracijos lygis

Charakteristika

Galia 276 W
Triukšmo lygis 80 dB
Darbinis slėgis 6,2 bar
Orbita 12 mm
Padelio dydis 77 mm
Vibracijos lygis 5,9 m/s²
Padas įeina į komplektą 8294791311
Greitis 10000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Nevakuuminis
Oro sunaudojimas 538 I/min.

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės
Susijusios prekės