Žemo slėgio diafragminė pompa Wagner Zip 80

Kodas: U555.ATSS7 Spausdinti
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1 245,82 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Charakteristika

Darbinis slėgis 8 bar
Rūšis Zip 80
Paskirtis Dažų tiekimas
Pompos tipas Diafragminė pompa
Pompos tipas (slėgis) Žemo slėgio pompa
Oro įleidimo angos slėgis 1,0 - 8,0 bar
Medžiagos temperatūra 4 - 90 °C
Jungtis (medžiagos įleidimo) F-G 3/4“
Suspaudimo laipsnis 1 :1
Dvigubo ciklo tūris 225 cm³/DS
Jungtis (medžiagos išleidimo) F-G 3/4‘‘
Triukšmo lygis (prie 6 bar) 79 dB
Dalelių dydis 3 mm
Didžiausias našumas be pasipriešinimo 80 l/min
Didžiausias pasiurbimo aukštis 4,9 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0