Filtras Columbus CI-HC, 0.53 x 10 m

Kodas: 06.6011053 Spausdinti
Daugiasluoksnis dažų dulkių filtras Columbus CI-HC. Tinka naudoti rankinio dažymo sienelėse ir automatinėse dažymo kamerose.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
99,61 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaColumbus CI-HC sudarytas iš aštuonių sluoksnių perforuoto popieriaus. Trys pirmieji sluoksniai supjaustyti labai didelėmis perforacijomis, siekiant padidinti filtro talpą ir sulaikyti didžiąją dažų dulkių kiekį.

Smulkesni sluoksniai sugaudo smulkesnes dažų daleles. Šio tipo filtras labai tinka, kada reikalingas ilgas tarnavimo laikas, o dažai yra lipnūs ir reikalinga didelė sulaikymo geba.

Tinka naudoti rankinio dažymo sienelėse ir automatinėse dažymo kamerose.

Privalumai:
• Didelė sulaikymo geba ir efektyvumas, impregnuoti antipirenais, sukuriama mažiau atliekų.

Trūkumai:
• Sąlyginai didelės pirminės investicijos, filtro tvirtinimo konstrukcijai.

Charakteristika

Filtro plotis 0,53 m
Filtro ilgis 10 m
Filtro storis 18 mm
Optimalus oro srautas 0,5 - 1,5 m/s
Pirminis slėgio kritimas 3,7 - 23,6 Pa
Sulaikymo geba 21,77 kg/m²
Didžiausia darbinė temperatūra 100 °C
Filtravimo efektyvumas 99%
Kritinis slėgio kritimas 100 Pa
Degumo klasė F1 pagal DIN 53438
Filtro tipas CI-HC
Sluoksnių skaičius 8

Dokumentai

Gamintojas

„RIGALIT“ buvo įkurta Rygoje 1991 m. Tuo metu įmonėje dirbo tik 6 darbuotojai. Šiandien įmonės veikla vykdoma Latvijoje SIA „RIGALIT“ (Ryga), Lietuvoje UAB „RIGALIT Lietuva“ (Kaunas) ir Baltarusijoje OOO „Belrigalit“ (Minskas).

"RIGALIT" yra specializuota žaliavų ir įrangos tiekimo įmonė medienos pramonei, atstovaujanti tokius prekinius ženklus kaip "AkzoNobel", „KWH Mirka“, „GMBH Wagner“, "Renner Italia" ir kt. (daugiau informacijos apie atstovaujamus gamintojus rasite skiltyje „Prekės ženklai“).

Įmonės komandą sudaro profesionalūs specialistai, siekiantys bendro tikslo: užtikrinti nenutrūkstamą ir savalaikį medžiagų ir techninės pagalbos tiekimą, pagalbą diegiant efektyvesnius produktus gamyboje ir užtikrinant kokybiškų paslaugų spektrą. "RIGALIT" siūlo aukščiausios kokybės mašinų ir rankinio šlifavimo medžiagas, klijavimo sistemas, medžio apdailos medžiagas, taip pat įvairius priedus, įrankius bei įrangą.

Išsaugotos prekės 0