Filtras Columbus CI-HCS, 0.53 x 12 m

Kodas: 06.6041053 Spausdinti
Columbus filtras yra unikalus, nes sudarytas iš kelių sluoksnių. Keli sluoksniai reiškia didesnį filtravimo paviršių, didesnę talpą ir nuolatinį optimalų oro srautą.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
113,38 €
pak / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Columbus filtras yra unikalus, nes sudarytas iš kelių sluoksnių. Keli sluoksniai reiškia didesnį filtravimo paviršių, didesnę talpą ir nuolatinį optimalų oro srautą.

Didelė sulaikomų dažų talpa:
Columbus filtro stiprumą lemia unikali konstrukcija, kurią sudaro keli filtro sluoksniai. Didelė sulaikomų dažų talpa pasiekiama naudojant skirtingo sukarpymo sluoksnius. Tai užtikrina geriausią visų sluoksnių panaudojimą.

Didelis efektyvumas:
Unikali filtro struktūra ne tik užtikrina ypač didelį sulaikomų dažų kiekį, bet taip pat sulaiko 96–98 % dažų dulkių. Columbus EUROSUPRA II filtrai, turintys papildomą sintetinį sluoksnį, užtikrina iki 99,9 % dažų dulkių sulaikymą! Tai reiškia, kad filtras surenka didelę dalį dulkių dažų ir jos nepateks į ventiliacijos kanalus, ventiliatorių ar aplinka.

Optimalus oro srautas:
Columbus filtras garantuoja puikų dažų dulkių nutraukima visą darbo ciklą. Filtro veikimo būdas ir sluoksnių konstrukcija užtikrina pastovų oro srautą per visą filtro eksploatavimo laiką. Tai reiškia švaresnį ir saugesnį darbą bei geresnius darbo rezultatus.

Ekologiška ir saugu:
Sukuriamas mažiausias pasipriešinimas sumažins energijos sąnaudas, o kartu ir CO2 emsiją. Filtrai gaminami iš aukščiausios kokybės perdirbto popieriaus. Naudodami šiuos filtrus mažiau teršite aplinką atliekomis. Deginant šias atliekas lieka tik 2 % pradinio jų turio. Filtrai atitinka priešgaisrinės saugos taisykles (sertifikuotas F1). Be to, jie yra vieninteliai iš atitinkančių
įstatymų reikalavimus, nustatytus AI-19! Saugi darbo aplinka ir minimalus poveikis gamtai!

Privalumai:
• Mažesnės išlaidos
• Didesnis gamybos našumas
• Mažiau gamybos broko
• Mažiau atliekų ir gamybos išlaidų
• Mažesni priežiūros kaštai
• Saugesnė darbo aplinka
• Tarnauja 3–4 kartus ilgiau nei įprasti filtrai
• Susideda iš šešių sluoksnių neskaidyto filtravimo popieriaus
• Specialiai sukurta filtruoti purškimo kabinose
• Ypač tinka lakams, klijams, glaistams, gruntams, epoksidams, ir beicams

Trūkumai:
• Didesnė investavimo kaina, kuri atsiperka dėl ilgesnio filtro tarnavimo laiko ir greitesnio pakeitimo

Filtro plotis 0.53 m, ilgis 12 m.

Charakteristika

Filtro plotis 0,53 m
Filtro ilgis 12 m
Filtro storis 18 mm
Optimalus oro srautas 0,5 - 1,5 m/s
Pirminis slėgio kritimas 9,8 - 62,3 Pa
Sulaikymo geba 17,06 kg/m²
Didžiausia darbinė temperatūra 100 °C
Filtravimo efektyvumas 99%
Kritinis slėgio kritimas 100 Pa
Degumo klasė F1 pagal DIN 53438
Filtro tipas CI-HCS
Sluoksnių skaičius 8

Dokumentai

Gamintojas

RIGALIT specializuota žaliavų ir įrangos tiekimo medienos pramonei kompanija. Partneriams galinti pasiūlyti aukščiausios kokybės mašininio, bei rankinio šlifavimo medžiagas, klijavimo sistemas, medienos apdailos medžiagas, taip pat įvairius priedus, įrankius ir įrengimus, būtinus šių produktų naudojimui, dozavimui ir maišymui.

RIGALIT specialistai kartu su medžiagomis teikia patarimus dėl konkrečių technologinių pagerinimų arba pastabas apie trūkumus ar galimus našumo rezervus.

RIGALIT ne tik kalba, tačiau ir įsiklauso į PARTNERIŲ poreikius ir esant galimybei pasiūlo tinkamą produktą ar paslaugą.

Išsaugotos prekės