Maišymo lazdelė Colad Turbomix Paintsaver, 512 vnt.

Kodas: 9500 Spausdinti
Tobulas pigmento mišinys yra nepaprastai svarbus norint gauti puikų galutinį rezultatą. Dažų sumaišymas su maišymo lazdele Turbomix Paintsaver pagreitina procesą, sumažina dažų sunaudojimą ir užtikrina nepriekaištingą rezultatą!
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
39,57 €
pak / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaTobulas pigmento mišinys yra nepaprastai svarbus norint gauti puikų galutinį rezultatą. Dažų sumaišymas su maišymo lazdele Turbomix Paintsaver pagreitina procesą, sumažina dažų sunaudojimą ir užtikrina nepriekaištingą rezultatą.

Dėl naujoviško ir patentuoto z formos dizaino su unikalios formos skylutėmis, ši maišymo lazdelė gali net 30% greičiau išmaišyti.

Maišymo mentelės Turbomix Paintsaver privalumai:
• Puikios konsistencijos ir pigmento mišinys
• Sutaupykite iki 40% maišymo laiko, naudodami metalinius dažus
• Sutaupykite iki 30% maišymo laiko, naudodami įprastus dažus
• Naujoviška sistema, užtikrina dažų ir pigmentų perteklių pašalinimą
• Ypač stipri
• Ergonomiška rankena

Charakteristika

Ilgis 22 cm
Pakuotė Pakuotėje 512 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Prekės ženklo Colad būstinė

"Colad" - tai bendrovė kurianti naujus išradimus, kurie yra būtini efektyviam dažų naudojimui. Prekės ženklas yra atsakingas už tai, kaip padaryti neįmanoma įmanomu. Tai slypi bendrovės DNR. Bendrovės produktų galima rasti automobilių, jūrų, aviacijos, pramonės ir daugelyje kitų sričių. 

"Colad" išrado novatoriškus produktus, naudojamus visame pasaulyje, tokius kaip maišymo puodeliai, „BodyGuard“ dažų kostiumas ir „Turbomix Paintsaver“. Neseniai savo asortimentą papildė greičiausia ir patogiausia dažų dengimo sistema - „Colad Snap Lid System“.

Prekės ženklas "Colad" kuria unikalias galimybes galutiniams vartotojams, daugiausia dėmesio skiriant geriausiems darbo ir įmonės procedūrų rezultatams. 

Išsaugotos prekės