Dispenseris dažų paruošimo indeliams Colad

Kodas: 94990350 Spausdinti
Dispenseris dažų paruošimo indeliams yra pagamintas iš tvirto nerūdijančio plieno, skirtas laikyti dažų paruošimo indelius.
Talpa
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Dispenseris dažų paruošimo indeliams yra pagamintas iš tvirto nerūdijančio plieno, skirtas laikyti dažų paruošimo indelius.
Dėka dispenserio, dažų maišymo indeliai lengvai išleidžiami vienu kartu, išlaikant juos švarius ir be dulkių bei taupant erdvę darbo vietoje.
Siekiant sumažinti bet kokį užteršimą dulkėmis, pridedamas ir sandarinimo dangtelis (viršuje).
Dispenseryje yra įmontuotos tvirtinimo detalės ir jis gali būti lengvai pakabinamas prie sienos. Indeliai yra matomi dispenserio viduje, kad būtų Lengva pastebėti, kada laikas juos papildyti.

Dokumentai

Gamintojas

Prekės ženklo Colad būstinė

"Colad" - tai bendrovė kurianti naujus išradimus, kurie yra būtini efektyviam dažų naudojimui. Prekės ženklas yra atsakingas už tai, kaip padaryti neįmanoma įmanomu. Tai slypi bendrovės DNR. Bendrovės produktų galima rasti automobilių, jūrų, aviacijos, pramonės ir daugelyje kitų sričių. 

"Colad" išrado novatoriškus produktus, naudojamus visame pasaulyje, tokius kaip maišymo puodeliai, „BodyGuard“ dažų kostiumas ir „Turbomix Paintsaver“. Neseniai savo asortimentą papildė greičiausia ir patogiausia dažų dengimo sistema - „Colad Snap Lid System“.

Prekės ženklas "Colad" kuria unikalias galimybes galutiniams vartotojams, daugiausia dėmesio skiriant geriausiems darbo ir įmonės procedūrų rezultatams. 

Išsaugotos prekės