Žarna dulkių siurbliui Mirka 27 mm x 10 m + jungtis

Kodas: MIN6519211 Spausdinti
Lanksti siurbimo žarna, sujungianti šlifuoklį ir dulkių siurblį, skirta pagerinti dulkių išsiurbimą.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
175,63 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Lanksti siurbimo žarna, sujungianti šlifuoklį ir dulkių siurblį. Ši nusiurbimo žarna skirta pagerinti dulkių išsiurbimą.
Šis komplektas susideda iš 10 m siurbimo žarnos ir jungties. Tai leidžia lengviau nustatyti sistemą su 10 m žarna ir kabeliu.

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės