Rankinis pakavimo aparatas Tesa 6300

Kodas: 06300-00001-00 Spausdinti
Rankinis pakavimo aparatas Tesa 6300 yra skirtas profesionaliems darbams atlikti su visų rūšių Tesa pakavimo juostomis.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
15,09 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 3 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Rankinis pakavimo aparatas Tesa 6300 yra skirtas profesionaliems darbams atlikti su visų rūšių Tesa pakavimo juostomis.
Aparatas turi įtempimo valdymo sistemą, kuri leidžia sėkmingai naudoti netgi lengvai išvyniojamas juostas. Ašmenys iš viršaus uždengti, kad žmonės nesusižeistų.

Naudojimas:
Pridėkite aparatą prie dėžės ir patraukite jį į save. Kontaktinis ritinėlis tvirtai spaudžia iš ritinio vyniojamą juostą žemyn.
Pakreipus aparatą, juostą nupjauna dantyti ašmenys. Pjaunamąjį juostos galą prie dėžės prispaudžia lanksti aparato plokštelė.
Juostos ritinio įstatymas: Tesa ritinys uždedamas ant juostos ratuko taip, kad juostos lipnioji pusė būtų nukreipta į rankeną. Patraukite juostos galą tarp juostos kreipiamojo ritinėlio ir metalinės plokštelės, kad ant juostos nebeliktų raukšlių.

Charakteristika

Ilgis 150 mm
Juostos tipas Vienpusė
Aplikatoriaus tipas Ranka
Naudojimo paskirtis Pakavimas
Pastūma Rankinis
Maks. ritinio skersmuo 120 mm
Maks. ritinio plotis 50 mm

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0