Mašinėlė klijų tepimui Gupfo, be ritinėlio

Kodas: GP 750000 Spausdinti
Gupfo klijų tepimo mašinėlė - jau seniai žinomas, išbandytas rankinis įrankis, leidžiantis greitai ir visiškai tolygiai užtepti visų rūšių klijus.
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
174,85 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Gupfo klijų tepimo mašinėlė - jau seniai žinomas, išbandytas rankinis įrankis, leidžiantis greitai ir visiškai tolygiai užtepti visų rūšių klijus.
Šią klijų tepimo mašinėlę galima naudoti bet kur, kur nedidelio ploto paviršius reikia padengti klijais.

Gamintojas

"Gustav Pfohl" bendrovės filosofija yra nuolatinis tobulinimo procesas, siekiant gaminti paprastus, bet tobulus įrankius. "Gupfo" produktai gaminami išskirtinai Vokietijoje ir Austrijoje, kur nuolat kreipiamas dėmesys į griežčiausius kokybės standartus.

Taigi, dėka aukštos "Gupfo" produktų reputacijos, bendrovė sukūrė tarptautinę klientų bazę. Visame pasaulyje "Gustav Pfohl GMBH" tiekia įmonėms iš 40 šalių 5 žemynuose. Vokietijos standartų kokybė ir orientacija į klientą yra pagrindiniai aspektai siekiant sėkmės pasaulinėje rinkoje.

"Gupfo" gamyboje naudojami CNC valdomi apdirbimo centrai ir pažangiausia valdymo technologija. Detalės yra gaminamos aukščiausiu tikslumu optimizuoto proceso metu. Taip pat, bendrovė siekdama gaminti savo darbuotojams naudingu ir aplinkai nekenksmingu būdu, remiasi tik tepimo technologija be aliejaus ir mineralinio aliejaus - „greenCNC“.

Išsaugotos prekės
Susijusios prekės
Prekės, kurias pirko kartu