Silikono valiklis Dana Lim Silicone Remover 911, 80 ml

Kodas: 9050 Spausdinti
Silicone Remover 911 pašalina sukietėjusį ir nesukietėjusį silikoninį sandariklį nuo daugumos medžiagų.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
31,05 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Dana Lim Silicone Remover 911 pašalina sukietėjusį ir nesukietėjusį silikoninį sandariklį nuo daugumos medžiagų. Silikono valiklis taip pat tinka mažiems plotams su pelėsiu ant silikoninio sandariklio pašalinti.

Gali būti naudojamas ant medienos (apdorotos ir neapdorotos), plytų mūro, gipso kartono, betono, stiklo, emalio, porceliano, metalų (pvz., stiebo, žalvario, cinko, cinkuoto plieno ir aliuminio), dirbtinių medžiagų (pvz., akrilo, polikarbonato, stiklo pluošto ir PVC). Ant kitų paviršių naudojant, reikia prieš tai atlikti bandymą.

Naudojimo instrukcijos:
• Paruošimas: paviršiai turi būti visiškai sausi ir nuriebalinti. Dėl gretimų medžiagų spalvos pakitimo ar ištirpimo pavojaus visada rekomenduojama atlikti suderinamumo testą. Tai ypač svarbu ant plastikinių ir dažytų/lakuotų paviršių.
• Taikymas: pašalinimo priemonė tepama maždaug iki 5 mm ant silikono sandariklio, kurį reikia nuimti.
• Laukimo laikas: po 3 - 12 valandų silikonas ištirpsta ir gali būti pašalintas grandikliu. Paviršius nuplaunamas vandeniu ir nuvalomas sausa šluoste. Laikas priklauso nuo paviršiaus, todėl visada reikia atlikti bandymus, kad būtų galima nustatyti būtinas laukimo laikas. Jei silikonas nėra visiškai pašalintas pirmą kartą, procesas kartojamas.

Šis laikas gali būti laikomas orientaciniu, bet priklauso nuo paviršiaus ir silikono tipo:
• 1 mm sandariklis: maks. 5 valandos.
• 2 mm sandariklis: apytiksl. 5-7 valandos.
• 5 mm sandariklis: apytiksl. 12 valandų.

Jei sandariklis yra storesnis nei apytiksliai 5 mm, rekomenduojama jį pašalinti mechaniškai, o po to likučiai pašalinami su Silicone Remover 911. Kitais atvejais silikono valiklis turi būti tepamas kelis kartus.

Charakteristika

Spalva Ruda
Specifinė gravitacija ~ 0,85 kg/ltr
Galiojimo laikas Mažiausiai 12 mėnesių neatidarytoje pakuotėje, jei laikoma vėsioje vietoje

Dokumentai

Gamintojas

Dana Lim istorija prasidėjo 1928 m. pavasarį, kuomet Kai Leopold Hansen kilo idėja apie naujo tipo stiprius klijus. Nuo tada Dana Lim yra žinomas kiekvieno dano buityje, o likusiose Skandinavijos šalyse ir Europoje tapo žinomi kaip pirmaujantis klijų, hermetikų ir glaisto gamintojas, kuris nustato naujus standartus funkcionalumui, kokybei ir vartotojų patogumui. 

Įmonės pagrindiniai principai: orientacija į klientą ir rinką; itin specializuotų produktų kūrimas, atsižvelgiant į jų naudojimą; atviras, aplinkai saugus ir atsakingas požiūris į verslą. 

Siekiama, kad šie trys veiksniai padės pakloti tvarius ir ilgalaikius pamatus įmonės augimui ateityje ir vartotojų poreikių išpildymui.

Išsaugotos prekės