Ritinėlis klijų tepimui Gupfo SG, raudonas

Kodas: GP 015020 Spausdinti
Gupfo SG - standartinis PVAc klijų, pastos ir kitų klijų, kuriuos galima skiesti vandeniu, volelis.
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
35,38 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Gupfo SG - standartinis PVAc klijų, pastos ir kitų klijų, kuriuos galima skiesti vandeniu, volelis. Mes rekomenduojame nusipirkti antrą SG 150 ritinėlį, kad jį būtų galima bet kada išplauti ir gerai išdžiovinti.
Plovimas: nuimkite ritinėlį nuo ašies, Tvirtai suspauskite ir laikydami užspaudę apatinį ritinėlio galą, viršūtinį pridėkite prie čiaupo, paleiskite vandenį maždaug 2 min.
Ritinėlis niekada negali būti ilgesniam laikui paliktas vandenyje, nes išbrinks ir nebus tinkamas naudojimui.
Gerai išspaudę vandenį palikite džiūti sausoje patalpoje iki 24 valandų.

Charakteristika

Spalva Raudona

Gamintojas

"Gustav Pfohl" bendrovės filosofija yra nuolatinis tobulinimo procesas, siekiant gaminti paprastus, bet tobulus įrankius. "Gupfo" produktai gaminami išskirtinai Vokietijoje ir Austrijoje, kur nuolat kreipiamas dėmesys į griežčiausius kokybės standartus.

Taigi, dėka aukštos "Gupfo" produktų reputacijos, bendrovė sukūrė tarptautinę klientų bazę. Visame pasaulyje "Gustav Pfohl GMBH" tiekia įmonėms iš 40 šalių 5 žemynuose. Vokietijos standartų kokybė ir orientacija į klientą yra pagrindiniai aspektai siekiant sėkmės pasaulinėje rinkoje.

"Gupfo" gamyboje naudojami CNC valdomi apdirbimo centrai ir pažangiausia valdymo technologija. Detalės yra gaminamos aukščiausiu tikslumu optimizuoto proceso metu. Taip pat, bendrovė siekdama gaminti savo darbuotojams naudingu ir aplinkai nekenksmingu būdu, remiasi tik tepimo technologija be aliejaus ir mineralinio aliejaus - „greenCNC“.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės
Prekės, kurias pirko kartu