Ritinėlis klijų tepimui Gupfo MG, pilkas

Kodas: GP 015030 Spausdinti
Gupfo ritinėlis MG - kietas, tinka visų tipų klijams ir klijams su kietikliais. Ritinėlis suformuoja ploną klijų sluosknį. Puikiai tinka faneravimo darbams.
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
50,43 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 3 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Gupfo ritinėlis MG 150 mm - kietas, tinka visų tipų klijams ir klijams su kietikliais (tepamas PVAc klijų kiekis ~110 g/m2). Ritinėlis suformuoja ploną klijų sluosknį. Puikiai tinka faneravimo darbams.
Plovimas: nuėmus ritinėlį nuo ašies, po tekančiu vandeniu valyti šepetėliu arba audiniu. Laikomas atviroje sausoje vietoje.

Charakteristika

Spalva Pilka

Gamintojas

"Gustav Pfohl" bendrovės filosofija yra nuolatinis tobulinimo procesas, siekiant gaminti paprastus, bet tobulus įrankius. "Gupfo" produktai gaminami išskirtinai Vokietijoje ir Austrijoje, kur nuolat kreipiamas dėmesys į griežčiausius kokybės standartus.

Taigi, dėka aukštos "Gupfo" produktų reputacijos, bendrovė sukūrė tarptautinę klientų bazę. Visame pasaulyje "Gustav Pfohl GMBH" tiekia įmonėms iš 40 šalių 5 žemynuose. Vokietijos standartų kokybė ir orientacija į klientą yra pagrindiniai aspektai siekiant sėkmės pasaulinėje rinkoje.

"Gupfo" gamyboje naudojami CNC valdomi apdirbimo centrai ir pažangiausia valdymo technologija. Detalės yra gaminamos aukščiausiu tikslumu optimizuoto proceso metu. Taip pat, bendrovė siekdama gaminti savo darbuotojams naudingu ir aplinkai nekenksmingu būdu, remiasi tik tepimo technologija be aliejaus ir mineralinio aliejaus - „greenCNC“.

Išsaugotos prekės 0