Antiahezinis skystis, PKI Release Coat

Kodas: PKI Release Coat Spausdinti
PKI adhezinis skystis apsaugo nuo klijų prilipimo prie plokštelių, preso plokščių, presavimo įrangos, pvz., diržai, ritinėliai ir pan.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
10,02 €
kg / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

PKI adhezinis skystis apsaugo nuo klijų prilipimo prie plokštelių, preso plokščių, presavimo įrangos, pvz., diržai, ritinėliai ir pan.
Gerai veikia su UF klijais, PVAc dispersiniais klijais bei kur naudojami lydalai.

Charakteristika

Klijų tipas Dispersija
pH 10,0 - 11,0
Tankis 1,1 kg/ltr
Klampumas Žemas (vanduo)
Tinkamas naudoti 36 mėn. nuo pagaminimo datos
Pakuotė Pakuotė 25 kg
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

"PKI" - tai žinomas klijų pramonės prekinis ženklas. "PKI" buvo įkurta 1995 m. Pagrindinė būstinė yra Fredericijoje, Danijoje. Be to, "PKI" turi dukterinę įmonę Lenkijoje, Ukainoje ir bendradarbiavimo partnerius Islandijoje, Švedijoje, Suomijoje, Baltijos šalyse, Airijoje ir Baltarusijoje.

"PKI" gamina ir kuria produktus su prekės ženklu „ProFect“. Kasmet bendrovė savo klientų portfeliui, kurį sudaro tokie prekiniai ženklai kaip „Velux“, „Carlsberg“, „Royal Unibrew“, „Nobia“ ir „Arla Foods“, pristato daugiau nei 9 000 tonas klijų.

Tarptautiniu mastu "PKI" yra susijusi su „Henkel“ ir "BASF". Šios abi įmonės pasirinko "PKI" kaip verslo partnerį Danijoje, remdamosi plačiomis bendrovės žiniomis ir praktine patirtimi klijų srityje.

Išsaugotos prekės