Maišymo indas glaisto milteliams Wood Repair

Kodas: BC G05-bowl Spausdinti
Patogus ir lankstus maišymo dubuo, sukurtas glaisto milteliams maišyti.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
5,08 €
vnt / su PVM
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Patogus ir lankstus maišymo dubuo, sukurtas glaisto milteliams maišyti. Norėdami sumaišyti glaisto miltelius su vandeniu, naudokite šį maišymo indą. Maišymo dubuo yra lankstus, todėl tai yra ideali priemonė maišant neapdorotus glaisto miltelius su vandeniu. Lengva išvalyti.

Glaisto maišymo indo privalumai:
• Puikus įrankis medienos remontui darbams
• Lankstus dubuo, dėl kurio lengva sumaišyti miltelius ir vandenį
• Po naudojimo lengva išvalyti
• Dydis apytiksliai: 120 mm, 90 mm

Dokumentai

Gamintojas

Wood Repair medienos remontas

Įmonę "Boegh Consult Denmark A/S" įkūrė Bjarne Bøgh Pedersen 1992 m.  2015 m. įmonė pakeitė pavadinimą į "Wood Repair", siekdama internacionalizuoti savo prekės ženklą ir susieti savo pagrindinę kompetenciją iki įmonės pavadinimo. Verslo idėja buvo ir vis dar yra parduoti ir plėtoti unikalias medienos taisymo sistemas, siekiant sumažinti pažeistos medienos švaistymą gamyboje. 

"Wood Repair" specializuojasi medienos remonto gaminių srityje ir vykdo išsamią aukštos kokybės produktų programą, tinkančią visų rūšių medienos pažeidimams pašalinti. 1992 m. „Wood Repair“ sukūrė unikalų produktą „Thermelt Knot Filler“, kuris yra medienos remonto užpildų pradininkas. Be „Knot Filler“, „Wood Repair“ sukūrė platų aukštos kokybės pastos užpildų, kurie puikiai tinka visų rūšių medienos defektams šalinti, liniją. Visą įmonės medienos remonto produktų programą sudaro ekologiški produktai, saugūs tiek vartotojui, tiek aplinkai.

Šiandien "Wood Repair" gaminiai naudojami visuose medienos pramonės segmentuose, tokiuose kaip langai, durys, grindys, laiptai, baldai, klijai, klojiniai ir fanera, visame pasaulyje. 

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės