Valymo granulės granulių pistoletui Wood Repair

Kodas: BC BCD010.040 Spausdinti
Šios valymo granulės yra specialiai sukurtos poliamido (PA) likučiams valyti.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
136,97 €
vnt / su PVM
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Šios valymo granulės yra specialiai sukurtos poliamido (PA) likučiams valyti. Valymo granulės puikiai tinka valyti sistemas, naudojamas granulėms su poliamido pagrindu. Tai taip pat naudinga antgaliams, vamzdeliams valyti.

Valymo granulių privalumai:
• Pašalina poliamido (PA) likučius
• Puikiai tinka valyti sistemas, kurios apdoroja poliamidą
• Naudinga antgaliams, vamzdeliams, rezervuarams ir kt.

Dokumentai

Gamintojas

Wood Repair medienos remontas

Įmonę "Boegh Consult Denmark A/S" įkūrė Bjarne Bøgh Pedersen 1992 m.  2015 m. įmonė pakeitė pavadinimą į "Wood Repair", siekdama internacionalizuoti savo prekės ženklą ir susieti savo pagrindinę kompetenciją iki įmonės pavadinimo. Verslo idėja buvo ir vis dar yra parduoti ir plėtoti unikalias medienos taisymo sistemas, siekiant sumažinti pažeistos medienos švaistymą gamyboje. 

"Wood Repair" specializuojasi medienos remonto gaminių srityje ir vykdo išsamią aukštos kokybės produktų programą, tinkančią visų rūšių medienos pažeidimams pašalinti. 1992 m. „Wood Repair“ sukūrė unikalų produktą „Thermelt Knot Filler“, kuris yra medienos remonto užpildų pradininkas. Be „Knot Filler“, „Wood Repair“ sukūrė platų aukštos kokybės pastos užpildų, kurie puikiai tinka visų rūšių medienos defektams šalinti, liniją. Visą įmonės medienos remonto produktų programą sudaro ekologiški produktai, saugūs tiek vartotojui, tiek aplinkai.

Šiandien "Wood Repair" gaminiai naudojami visuose medienos pramonės segmentuose, tokiuose kaip langai, durys, grindys, laiptai, baldai, klijai, klojiniai ir fanera, visame pasaulyje. 

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės