Pistoleto BCD360 antgalis termo glaisto užpildo lazdelėms Wood Repair

Kodas: BC BCD360.030 Spausdinti
Antgalis glaisto lydymo pistoletams BCD360 ir BCD180. Antgalis yra aukštos kokybės ir lengvai keičiamas.
Ilgis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
14,88 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaAntgalis glaisto lydymo pistoletams BCD360 ir BCD180. Antgalis yra aukštos kokybės ir lengvai keičiamas.

Kaip naudotis:
• Pasirinkite norimą antgalį (1,5 mm, 3 mm arba 4 mm)
• Išimkite seną antgalį iš glaisto lydymo pistoleto
• Tvirtai užsukite naują uždėtą antgalį
• Seną antgalį galima išvalyti su valymo alyva

Papildoma informacija:
• Nepamirškite priveržti antgalio ant gliasto lydymo pistoleto

Dokumentai

Gamintojas

Wood Repair medienos remontas

Įmonę "Boegh Consult Denmark A/S" įkūrė Bjarne Bøgh Pedersen 1992 m.  2015 m. įmonė pakeitė pavadinimą į "Wood Repair", siekdama internacionalizuoti savo prekės ženklą ir susieti savo pagrindinę kompetenciją iki įmonės pavadinimo. Verslo idėja buvo ir vis dar yra parduoti ir plėtoti unikalias medienos taisymo sistemas, siekiant sumažinti pažeistos medienos švaistymą gamyboje. 

"Wood Repair" specializuojasi medienos remonto gaminių srityje ir vykdo išsamią aukštos kokybės produktų programą, tinkančią visų rūšių medienos pažeidimams pašalinti. 1992 m. „Wood Repair“ sukūrė unikalų produktą „Thermelt Knot Filler“, kuris yra medienos remonto užpildų pradininkas. Be „Knot Filler“, „Wood Repair“ sukūrė platų aukštos kokybės pastos užpildų, kurie puikiai tinka visų rūšių medienos defektams šalinti, liniją. Visą įmonės medienos remonto produktų programą sudaro ekologiški produktai, saugūs tiek vartotojui, tiek aplinkai.

Šiandien "Wood Repair" gaminiai naudojami visuose medienos pramonės segmentuose, tokiuose kaip langai, durys, grindys, laiptai, baldai, klijai, klojiniai ir fanera, visame pasaulyje. 

Išsaugotos prekės 0