Ševroninė juosta, išilginė

Kodas: ševronas 1380x1800 Spausdinti
Ševroniniai diržai charakterizuojami kaip aukščiausios kokybės ir yra didelio stiprumo/atsparumo skersiniam trūkimui, nes yra pagaminti iš dviejų sluoksnių, medvilninio + tekstilės audeklo diržo, o lamelės iš švaraus specialaus veltinio.
Ilgis
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1 500,40 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 3 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Prispaudimo segmentinis diržas, dar vadinamas ševroniniu, yra dedamas po audeklo arba popieriaus pagrindo šlifavimo juostomis . Diržas gali “dirbti” tiek skersiniam šlifavime (siauras) tiek išilginiam šlifavime (platus).
Diržai charakterizuojami kaip aukščiausios kokybės ir yra didelio stiprumo/atsparumo skersiniam trūkimui, nes yra pagaminti iš dviejų sluoksnių, medvilninio + tekstilės audeklo diržo, o lamelės iš švaraus specialaus veltinio.

Yra galimybė užsakyti ir kitų išmatavimų (ilgio, pločio) ševroninę juostą. Jeigu domina, kreipkitės telefonu +370 618 76616 arba rašykite eprekyba@rigalit.lt.

Gamintojas

„RIGALIT“ buvo įkurta Rygoje 1991 m. Tuo metu įmonėje dirbo tik 6 darbuotojai. Šiandien įmonės veikla vykdoma Latvijoje SIA „RIGALIT“ (Ryga), Lietuvoje UAB „RIGALIT Lietuva“ (Kaunas) ir Baltarusijoje OOO „Belrigalit“ (Minskas).

"RIGALIT" yra specializuota žaliavų ir įrangos tiekimo įmonė medienos pramonei, atstovaujanti tokius prekinius ženklus kaip "AkzoNobel", „KWH Mirka“, „GMBH Wagner“, "Renner Italia" ir kt. (daugiau informacijos apie atstovaujamus gamintojus rasite skiltyje „Prekės ženklai“).

Įmonės komandą sudaro profesionalūs specialistai, siekiantys bendro tikslo: užtikrinti nenutrūkstamą ir savalaikį medžiagų ir techninės pagalbos tiekimą, pagalbą diegiant efektyvesnius produktus gamyboje ir užtikrinant kokybiškų paslaugų spektrą. "RIGALIT" siūlo aukščiausios kokybės mašinų ir rankinio šlifavimo medžiagas, klijavimo sistemas, medžio apdailos medžiagas, taip pat įvairius priedus, įrankius bei įrangą.

Išsaugotos prekės 0