SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Šlifavimo diskas KADICMA

Kodas: KADICMA Spausdinti
KADICMA yra šlifavimo diskas, pagamintas su snaplock fiksavimo mechanizmu, kuris reiškia, kad diską galite pakeisti per kelias sekundes, puikiai tinka daugeliui skirtingų šlifavimo darbų.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaKADICMA yra šlifavimo diskas, pagamintas su snaplock fiksavimo mechanizmu, kuris reiškia, kad diską galite pakeisti per kelias sekundes.

KADICMA galima pasirinkti įvairių dydžių ir dviejų skirtingų šepečių aukščių, todėl puikiai tinka daugeliui skirtingų šlifavimo darbų.

Galimi aukščiai: 35 mm, 45 mm

Galimi sukarpymai: 7 mm arba 10 mm

Galimi grūdėtumai: P60, P80, P100, P120, P150, P220

Charakteristika

Galimas disko skersmuo 80 mm, 125 mm
Snap-Lock skersmuo 80 mm, 125 mm
Galimi aukščiai 35 mm, 45 mm
Galimi sukarpymai 7 mm, 10 mm
Galimi grūdėtumai P60, P80, P100, P120, P150, P220

Dokumentai

Gamintojas

"Tai galima padaryti lengviau ir geriau" - mintis gimusi daugiau nei prieš 25 metus mašinų staliaus Poulo Eriko Jesperseno galvoje. Vėliau ši mintis išsivystė į idėją ir po aštuonerių metų jos plėtojimo tapo tarptautiniu mastu pripažinta patentuota šlifavimo sistema, kuri suteikia geresnį šlifavimą bei ilgesnį abrazyvo naudojimą.

Flex Trim“ mažo greičio šlifavimo sistema užtikrina geresnį šlifavimą bei ilgesnį abrazyvo tarnavimo laiką. "Flex Trim" šlifavimo galvutės gaminamos tiksliai pagal kliento poreikius, todėl bendrovės produktai lengvai pritaikomi bet kokioms mašinoms esamose gamybos patalpose. Šlifavimo šepečiai yra skirtingo aukščio ir dydžio, kas leidžia rasti geriausią paviršiaus ar profilio sprendimą vartotojui.

Išsaugotos prekės 0