• Gera kaina
  • Tik internetu

Dažų purkštuvas Wagner W 150

Kodas: 2359328 Spausdinti
Wagner W 150 - kompaktiškas dažų ir lakų purkštuvas, idealiai tinkantis vidaus bei lauko dažymo darbams atlikti.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
81,00 €
vnt / su PVM
-15% 95,59 €
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 3 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Wagner W 150 - kompaktiškas dažų ir lakų purkštuvas, idealiai tinkantis vidaus bei lauko dažymo darbams atlikti.
Naudodami bekontaktį dažų, lakų ir medienos konservantų užnešimo būdą, pasieksite gerų paviršiaus kokybės ir dažų ekonomijos rezultatų.
Net sunkiai pasiekiamas vietas, pavyzdžiui, kampus, plyšius, įtrūkimus, nelygius baldų paviršius, galima lengvai padengti - taip sutaupysite medžiagų ir savo laiko!
Seniems baldams, tvoroms, medinėms grindims ar durims greitai ir profesionaliai suteiksite naują vertę ir šviežią išvaizdą.

Trijų krypčių reguliuojamas purkštukas, kuriuo galima purkšti horizontaliai, vertikaliai ir plačia dažymo juosta užtikrina galimybę prisitaikyti prie dažomo objekto erdvės ar formos.

Privalumai:
• Skirtas purkšti visiems mažos klampos tirpikliams ir vandens pagrindu pagamintiems medienos ir metalo dažams, įskaitant emalius, lakus, medienos apsaugą, beicus, gruntus ir alyvas
• Mažiems ir vidutiniams projektams, tokiems kaip tvoros, terasos, laiptai ar baldai
• Kompaktiška ir lengva purškimo sistema
• Itin smulkus ir tolygus purškimas, kad dažai būtų padengti tolygiu dažų sluoksniu
• Nuimamas pistoletas, skirtas greitai ir lengvai pakeisti dažų spalvą ar papildyti esamą bei išvalyti purkštuvą

Charakteristika

Galia 300 W
Didžiausias našumas 0-140 ml/min
Darbų apimtis Mažiems - vidutinio dydžio apimties darbams
Tinkamos naudoti medžiagos Lakai ir glazūros
Ventiliatoriaus galia 70 W
Dažymo sparta 5 m²/10 min
Dažų indelio talpa 600 ml

Dokumentai

Gamintojas

Wagner-Group-būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės
Susijusios prekės