Elektrostatinis purkštuvas Wagner GM 5000EAC

Kodas: 2309871 Spausdinti
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
3 593,70 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Charakteristika

Ilgis 264 mm
Rūšis GM 5000EAC
Paskirtis Dažų purškimas
Darbinė temperatūra 5 - 40 °C
Purškimo tipas AirCoat
Naudojimo būdas Rankinis
Aukštis 246 mm
Oro įleidimo angos slėgis 0,0 - 8,0 bar
Medžiagos temperatūra 60 °C
Maksimalus medžiagos slėgis 250 bar
Jungtis (medžiagos įleidimo) A - NPS 1/4“
Išėjimo įtampa 80 kV
Išėjimo srovė 100 μA
Jungtis (oro įleidimo) G 1/4“
Purkštuvo tipas Aukšto slėgio purkštuvas

Dokumentai

Gamintojas

Wagner-Group-būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės