RIGALIT Lietuva 25-ojo gimtadienio proga ieškok prekių, pažymėtų ženkliuku dovanos ženkliukas, įsidėk prekę į krepšelį, įvesk nuolaidos kodą RIGALIT25 ir gauk 25% nuolaidą dovanų.

Beoris purkštuvas Wagner AG 14, G-sriegis 1/4“

Kodas: 0502081A Spausdinti
Beoris pistoletas Wagner AG 14 sukuria patikimą maksimalų 270 barų purškimo slėgį, todėl idealiai tinka labai klampioms purškimo medžiagoms, tokioms kaip užpildai, klijai, antipirenai ir bitumas.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
407,77 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Beoris pistoletas Wagner AG 14 sukuria patikimą maksimalų 270 barų purškimo slėgį, todėl idealiai tinka labai klampioms purškimo medžiagoms, tokioms kaip užpildai, klijai, antipirenai ir bitumas.

Beoriu pistoletu patogiai gali naudotis ir kairiarankiai, ir dešiniarankiaii. Lengvas 4 pirštų gaidukas ir sklandžiai veikianti pasukama jungtis leidžia dirbti be nuovargio.

Dėl kitų privalumų, tokių kaip tvirta konstrukcija ir filtro keitimas be įrankių, Wagner purkštuvas yra tobulas kasdienis palydovas.

Charakteristika

Triukšmo lygis 0 dB(A) - 81 dB(A)
Darbinė temperatūra 5 °C - 40 °C
Purškimo tipas Airless (Beoris purškimas)
Panaudojimas Lauko darbams
Vidaus darbams
Medžiagos temperatūra 0 °C - 43 °C
Purkštuvo tipas Aukšto slėgio purkštuvas

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės