RIGALIT Lietuva 25-ojo gimtadienio proga ieškok prekių, pažymėtų ženkliuku dovanos ženkliukas, įsidėk prekę į krepšelį, įvesk nuolaidos kodą RIGALIT25 ir gauk 25% nuolaidą dovanų.

Purkštuvas Wagner AG 14, F-sriegis 1/4“, su TradeTip 3 laikikliu, Airless

Kodas: 502166 Spausdinti
Purkštuvas Wagner AG 14, F-sriegis 1/4“ - idealiai tinka didelio klampumo medžiagoms, gali atlaikyti net 27 MPa darbinį slėgį, kad būtų galima tvarkyti tokias medžiagas kaip glaistas ir ne tik.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
407,77 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Purkštuvas Wagner AG 14, F-sriegis 1/4“ - idealiai tinka didelio klampumo medžiagoms, gali atlaikyti net 27 MPa darbinį slėgį, kad būtų galima tvarkyti tokias medžiagas kaip glaistas ir ne tik.

Charakteristika

Purškimo tipas Airless (Beoris purškimas)
Maksimalus medžiagos slėgis 270 bar
Purkštuvo tipas Aukšto slėgio purkštuvas
Medžiagos jungtis NPS 1/4“

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės