Miltelinio dažymo automatinis purkštuvas Wagner SPRINT PEA-C4

Kodas: 2305139 Spausdinti
Miltelinio dažymo automatinio purkštuvo komplektą Wagner SPRINT PEA-C4 sudaro pagrindiniai purškimo įrangos komponentai: valdymo blokas, purkštuvas, padavimo sistema ir jungiamieji komponentai.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Miltelinio dažymo automatinio purkštuvo komplektą Wagner SPRINT PEA-C4 sudaro pagrindiniai purškimo įrangos komponentai: valdymo blokas, purkštuvas, padavimo sistema ir jungiamieji komponentai.

Charakteristika

Darbinė temperatūra 5-45 °C
Apsaugos klasė IP 64
Įvesties įtampa 85-250 V
Sertifikavimas Atitinka ATEX direktyvą, atitinka CE direktyvą
Apdorojamos medžiagos Organiniai milteliniai dažai
Išvesties įtampa 0-100 kV
Maksimali miltelių išeiga 450 g/min
Oro įleidimo slėgis 6-8 barai
Poliariškumas Neigiamas

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės