• Gera kaina

Purškimo komplektas Wagner PowerPainter 90 Extra Skid

Kodas: 2414079 Spausdinti
Purškimo komplektas Wagner PowerPainter 90 Extra Skid yra puikus sprendimas vidutiniams dažymo objektams. Dėka stūmoklinės pompos technologijos mažus ir vidutinius statybinius projektus užbaigsite greitai ir efektyviai.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
841,00 €
vnt / su PVM
-35% 1 289,39 €
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Purškimo komplektas Wagner PowerPainter 90 Extra Skid yra puikus sprendimas vidutiniams dažymo objektams. Dėka stūmoklinės pompos technologijos mažus ir vidutinius statybinius projektus užbaigsite greitai ir efektyviai.

PowerPainter 90 Extra Skid privalumai:
Lengvas paleidimas ir didelis darbo našumas: PowerPainter 90 Extra komponentai buvo sukurti, kad būtų užtikrintas lengvesnis valdymas ir saugus darbas: naujovišką įleidimo vožtuvą galima saugiai ir lengvai atleisti paspaudus pirštu. Nebereikia jokių papildomų įrankių. Žalias žymėjimas ant HEA manometro padeda užtikrinti optimalų slėgio reguliavimą. Tai leidžia pasiekti puikų purškimo rezultatą. „Prime/Spray“ jungiklis užtikrina saugų ir patikimą slėgio sumažėjimą dažant ar plaunant įrangą.
15 metrų ilgio DN6 HD žarna palaiko didelį judėjimo spindulį, kuris siekia iki 30 m. PowerPainter 90 Extra garantuoja lengvą transportavimą ir vietos taupymą dėka kompaktiško dydžio ir lengvumo.
Patogumas: ergonomiški, modifikuoti įvairaus ilgio dažų purkštuva bei antgaliai ir žarnos sukuria darbo lankstumą ir galimybes. Mažas reikalingų pastangų kiekis ir sveikesnė laikysena dažant palengvina kasdienį darbą. Tiesioginis siurbimas iš originalios talpyklos taip pat panaikina varginančią užduotį - papildyti rezervuarą nauja medžiaga. Tai sumažina bendrą medžiagų sunaudojimą ir sutaupote darbo laiko.
HEA technologijos dėka galima gerai purkšti net esant žemam 80–140 barų slėgiui. Dėka inovatyvių HEA purškimo antgalių, dažų dulkėtumo nuostoliai sumažėja iki 55%. Tai reiškia, kad garantuojamas švelnus purškimo būdas, maksimaliai kontroliuojant dažus.

Charakteristika

Galia 800 W
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V / 50 Hz
Purškimo tipas Airless (Beoris purškimas)
Sprogimo apsauga Ne
Maksimalus slėgis 200 bar
Didžiausias našumas 1,9 l/min
Maksimalus purkštuvo antgalio dydis 0,019“/0,48 mm
Darbų apimtis iki 800 m²
Tinkamos naudoti medžiagos Adhezinis skystis, alyva, beicas, impregnantai, gruntas, glaistas, akriliniai dažai, emulsiniai ir lateksiniai dažai
Pompos tipas Stūmoklinė pompa
Aukšto efektyvumo HEA purkštuvo antgalis Taip
Komplekto žarnos ilgis 15 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner-Group-būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės