Prasidėjus rudens sezono darbams, kviečiame pasinaudoti PUIKIU pasiūlymu. Skelbiame akciją šlifuokliui DEROS 650CVKaina TIK 399 € su PVM. Akcijos laikas ribotas. Nepraleiskite progos ir pasinaudokite PASIŪLYMU jau šiandien!

Purškimo komplektas Wagner ProSpray 3.25, su rėmu

Kodas: 2308259 Spausdinti
Purškimo komplektas Wagner ProSpray 3.25 yra idealus pagalbininkas vidutinio dydžio objektų darbams ar projektams atlikti.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
4 458,85 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Purškimo komplektas Wagner ProSpray 3.25 idealus pagalbininkas vidutinio dydžio objektų darbams ar projektams atlikti. Naudojant papildomus priedus, taip pat gali būti apdorojami vandenyje skiedžiami ar tirpiklių pagrindo dažai, dvikomponentės dengimo medžiagos, atpalaiduojančios medžiagos, aliejai, gruntai ir užpildai.

ProSpray 3.25 privalumai:
Lengva valdyti: kompaktiškas dizainas, kad būtų lengviau transportuoti ir taupyti vietą.
Lengvas: vos 17,9 kg (Skid versija) arba 27,4 kg (Cart versija) su rėmu ir ratukais.
Aiškus valdymas- „DESC-Control“: naudodamiesi skaitmeniniu ekranu, galite nustatyti ir tvarkyti įrangos parametrus, sekti suvartojimo rodiklius, veikimo laiką ir daug kitų naudingų funkcijų. Intelektualusis „deadband“ valdymas, „SlowMotion“ funkcija ir „FrequentClean“ garantuoja darbą be rūpesčių ir greitą įrangos valymą baigus darbus.
Reikalaujantis mažai priežiūros, be šepetėlinės srovės variklis: dėl patobulintos konstrukcijos ir našumo, variklis veikia efektyviai dirbant tiek mažais ar dideliais sūkiais. Nuolatinis dažų slėgio matavimas, automatiškai kontroliuoja variklio apkrovą bei sūkius, taip užtikrinant pastovų medžiagos slėgį.
Puiki apdorojamo paviršiaus kokybė: su „Vector Grip“ beoriu pistoletu apdorojamą paviršių padengsite tolygiai. Lengvas purkštuvo svoris nenuvargins dirbant ilgesnį laiką.
Lengva prižiūrėti: vienu mygtuko paspaudimu stūmoklis sutepamas ir taip išsaugomos sandarinimo detalės.
Įleidimo stūmoklio vožtuvas: užtikrina aukštą darbo patikimumą ir lengvą paleidimą. Tiesiog paspaudus pirštą, vožtuvas atlaisvinamas.

Charakteristika

Galia 1100 W
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V / 50 Hz
Galima siurbimo sistema Standi / lanksti siurbimo sistema
Purškimo tipas Airless (Beoris purškimas)
Sprogimo apsauga Ne
Maksimalus slėgis 221 bar
Didžiausias našumas 2,6 l/min
Maksimalus purkštuvo antgalio dydis 0,027“/0,69 mm
Didžiausia medžiagos klampa 25,000 mPas
Darbų apimtis iki 800 m²
Tinkamos naudoti medžiagos Emulsiniai dažai, fasadų dažai, lateksiniai dažai
Pompos tipas Stūmoklinė pompa
Komplekto žarnos ilgis 15 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner-Group-būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės
Susijusios prekės