RIGALIT Lietuva 25-ojo gimtadienio proga ieškok prekių, pažymėtų ženkliuku dovanos ženkliukas, įsidėk prekę į krepšelį, įvesk nuolaidos kodą RIGALIT25 ir gauk 25% nuolaidą dovanų.

Purškimo komplektas Wagner ProSpray 3.39

Kodas: 2308264 Spausdinti
Purškimo komplektas Wagner ProSpray 3.39 - galingiausias „ProSpray“ šeimos siurblys, sugebantis susidoroti net su „Airless“ purškiamais glaistais, todėl tai yra puikus sprendimas dideliems darbų projektams.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
9 238,35 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaPurškimo komplektas Wagner ProSpray 3.39 - galingiausias „ProSpray“ šeimos siurblys, sugebantis susidoroti net su „Airless“ purškiamais glaistais, todėl tai yra puikus sprendimas dideliems darbų projektams.

Privalumai:
Didesnis galingumas: geresnis pasiurbimo našumas, dėka žemos įsiurbimo vožtuvo padėties.
Du kartus greitesnis darbo našumas: galima lygiagrečiai naudoti du purkštuvus.
Galingiausias „ProSpray“ šeimos siurblys: sugeba susidoroti su beoriais purškiamais glaistais.
Novatoriškos produkto savybės: pakreipiamas/paverčiamas rėmas – galimybė pakeisti dažus nenaudojant papildomų įrankių.
Puiki purškiamo paviršiaus kokybė: su „Vector Grip“ beoriu pistoletu apdorojamą paviršių padengsite tolygiai. Lengvas purkštuvo svoris nenuvargins dirbant ilgesnį laiką.
Aiškus valdymas- „DESC-Control“: naudodamiesi skaitmeniniu ekranu, galite nustatyti ir tvarkyti įrangos parametrus, sekti suvartojimo rodiklius, veikimo laiką ir daug kitų naudingų funkcijų. Intelektualusis „deadband“ valdymas, „SlowMotion“ funkcija ir „FrequentClean“ garantuoja darbą be rūpesčių ir greitą įrangos valymą baigus darbus.
Mažos išlaikymo išlaidos: siurblio konstrukcijoje naudojamos praktiškos, savaime prisitaikančios sandarinimo medžiagos, kurios tarnavimo laiką prailgina iki 50%. Kitos besidėvinčios dalys lengvai keičiamos.
Pakreipiamas rėmas: užtikrina greitą medžiagos talpos pakeitimą. Tvirtos su protektoriumi pripučiamos padangos leidžia patogų ir manevringą transportavimą.
Reikalaujantis mažai priežiūros, be šepetėlinės srovės variklis: dėl patobulintos konstrukcijos ir našumo, variklis veikia efektyviai dirbant tiek mažais ar dideliais sūkiais. Nuolatinis dažų slėgio matavimas, automatiškai kontroliuoja variklio apkrovą bei sūkius, taip užtikrinant pastovų medžiagos slėgį.
Nėra purkštuvo antgalių užsikimšimo: aukšto slėgio filtras yra lengvai prieinamas ir greitai valomas. Trys skirtingi filtro tipai (smulkus, vidutinis, didelio pralaidumo) užtikrina optimalų filtravimą atitinkamai medžiagai.

Komplekto sudėtis:
• Aukšto slėgio stūmoklinė pompa Wagner ProSpray 3.39 - (558008)
• Beoris purkštuvas Wagner AG 19, 25 MPa, G-sriegis 3/8“ - (2341127)
• Aukšto slėgio žarna Wagner DN13, 15 m, 25 MPa, 3/8“, NPSM 1/2“ - (2336585)
• Aukšto slėgio žarna Wagner DN10, 2.5 m, 25 MPa, NPSM 3/8“ - (2336582)
• Purkštuvo antgalis Wagner 2SpeedTip S10, 235 / 527 - (271049)
• Adapteris Wagner I = 1/4“NPSM x A = 3/8“NPSM, 27 Mpa - (179732)
• Adapteris Wagner 3/8“ x 1/2“ - (814-005)

Charakteristika

Galia 2815 W
Rūšis ProSpray 3.39
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V/50 Hz
Galima siurbimo sistema Standi siurbimo sistema
Purškimo tipas Airless (Beoris purškimas)
Sprogimo apsauga Ne
Maksimalus slėgis 230 bar
Didžiausias našumas 5,0 l/min
Maksimalus purkštuvo antgalio dydis 0,039“/0,99 mm
Didžiausia medžiagos klampa 30,000 mPas
Darbų apimtis iki 200 m²
Tinkamos naudoti medžiagos 2 komponentų lakas
Adhezinis skystis
Alyva
Apsauga nuo rūdžių
Bituminės dangos
Didelio klampumo glaistas
Emulsiniai dažai
Glaistas
Grindų dangos
Gruntas
Hidroizoliacinės dangos
Išorės dažai
Klijai
PVC lakas
Priešgaisriniai dažai
Sandarikliai
Sintetinės dervos lakas
Stogo dangos
Tekstūriniai dažai
Tirpiklių pagrindo lakas
Vandens pagrindo lakas
Pompos tipas Stūmoklinė pompa
Komplekto žarnos ilgis 15 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės