Prasidėjus rudens sezono darbams, kviečiame pasinaudoti PUIKIU pasiūlymu. Skelbiame akciją šlifuokliui DEROS 650CVKaina TIK 399 € su PVM. Akcijos laikas ribotas. Nepraleiskite progos ir pasinaudokite PASIŪLYMU jau šiandien!

Tinko purškimo komplektas Wagner PlastCoat 830 E

Kodas: 2308305 Spausdinti
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
5 088,05 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Charakteristika

Galia 1800 W
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V / 50 Hz
Galima siurbimo sistema Bakelis
Purškimo tipas Plaster (Tirštas purškimas)
Sprogimo apsauga Ne
Maksimalus slėgis 40 bar
Didžiausias našumas 12,0 l/min
Darbų apimtis iki 800 m²
Tinkamos naudoti medžiagos Priešgaisriniai dažai, antikorozinės dangos, tapetų klijai, glaistas, beoriam (Airless) purškimui pritaikytas glaistas, hidroizoliacinės dangos
Pompos tipas Sraigtinė pompa
Maksimalus užpildo dalelių dydis 3 mm
Pakėlimo aukštis 20 m
Didžiausias tiekimo atstumas 30 m
Komplekto žarnos ilgis 10 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner-Group-būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės