Šildymo komplektas Wagner TempSpray H 226, 15 m, be purkštuvo

Kodas: 2311660 Spausdinti
Wagner TempSpray H 226 (15 m, be purkštuvo) - dažų šildymo komplektas, leidžiantis dirbti nepriklausomai nuo sezoninių svyravimų.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
3 567,08 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaWagner TempSpray H 226 (15 m, be purkštuvo) - šildymo komplektas dispersiniams, lateksiniams ir ne tik dažams. Tai puikus pagalbininkas dažytojams ir tinkuotojams, dirbantiems su beoriais dažymo įrenginiais.

Naudojant šildomą žarnų sistemą, medžiagos temperatūra gali būti nuolat reguliuojama nuo 20° C iki 60° C pagal poreikį. Taigi, nepaisant sezoninių svyravimų, visada dirbate geriausiomis įmanomomis sąlygomis.

Temperatūros padidėjimas turi ir kitų privalumų: galima sumažinti medžiagos klampumą ir sumažinti įpurškimo slėgį, taip žymiai sumažinant medžiagos perpurškimą, o tai leidžia sutaupyti iki 20% medžiagos.

Sumažintas darbinis slėgis ne tik padidina dažymo efektyvumą, bet ir sumažina dažų purkštuvo bei purkštuvo antgalio susidėvėjimą.

TempSpray H 226 (be purkštuvo) privalumai:
Patobulintos purškimo ir paviršiaus savybės: galima purkšti net labai klampias medžiagas.
Mažesnis įrangos susidėvėjimas: nes reikalingas mažesnis medžiagos slėgis.
Sutaupoma dažų: dėl minimalaus perpurškimo.
Pastovi dažų temperatūra: net esant žemai lauko temperatūrai.
Specialiai sukurta emulsiniams dažams, lateksiniams dažams.
Praktiškas: žarnos ritė, tinkanti statybvietėms, kad būtų lengva transportuoti.
Lankstus: lengvai pritaikomas prie visų beorių įrenginių.

Charakteristika

Rūšis TempSpray H 226
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V/50 Hz
Maksimalus slėgis 250 bar
Didžiausia medžiagos klampa 25,000 mPas
Tinkamos naudoti medžiagos Dispersiniai dažai
Fasado dažai
Gruntas
Hidroizoliacinės dangos
Lakas
Priešgaisriniai dažai
Šildytuvo galia 1300 W
Temperatūros reguliatorius 20 – 60 °C
Maitinimo laidas 4 m
Komplekto žarnos ilgis 15 m
Svoris 18 kg

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0