Šildymo komplektas Wagner TempSpray H 326, 30 m, su purkštuvu

Kodas: 2311854 Spausdinti
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
4 398,35 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Charakteristika

Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V / 50 Hz
Purškimo tipas Airless (Beoris purškimas)
Sprogimo apsauga Ne
Maksimalus slėgis 250 bar
Maksimalus purkštuvo antgalio dydis 0,023“/0,58 mm
Didžiausia medžiagos klampa 25,000 mPas
Tinkamos naudoti medžiagos Storai dengiamos medžiagos, emulsiniai dažai, lateksiniai dažai, fasado dangos, stogo dangos, stogo dangos, bituminės mastikos, klijai
Šildytuvo galia 1100 W
Temperatūros reguliatorius 20 – 60 °C
Maitinimo laidas 6 m
Komplekto žarnos ilgis 30 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner-Group-būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės