Purškimo komplektas Wagner PlastMax

Kodas: 2361587 Spausdinti
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
9 171,80 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Charakteristika

Galia 3000 W
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V / 50 Hz
Purškimo tipas Plaster (Tirštas purškimas)
Sprogimo apsauga Ne
Maksimalus slėgis 40 bar
Didžiausias našumas 15,0 l/min
Darbų apimtis virš 200 m²
Tinkamos naudoti medžiagos Priešgaisriniai dažai, antikorozinės dangos, tapetų klijai, hidroizoliacinės dangos (bituminės mastikos), tinkas
Pompos tipas Sraigtinė pompa
Maksimalus užpildo dalelių dydis 6 mm
Komplekto žarnos ilgis 10 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner-Group-būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės