Prasidėjus rudens sezono darbams, kviečiame pasinaudoti PUIKIU pasiūlymu. Skelbiame akciją šlifuokliui DEROS 650CVKaina TIK 399 € su PVM. Akcijos laikas ribotas. Nepraleiskite progos ir pasinaudokite PASIŪLYMU jau šiandien!

Purškimo komplektas Wagner SuperFinish 33 Plus

Kodas: 2388259 Spausdinti
Wagner SuperFinish 33 Plus - itin lengvai valdomas diafragminio siurblio technologija paremtas purškimo komplektas, tinkantis kiekvienam projektui - tiek lauko, tiek vidaus darbams atlikti.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
7 078,50 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Wagner SuperFinish 33 Plus - itin lengvai valdomas diafragminio siurblio technologija paremtas purškimo komplektas, tinkantis kiekvienam projektui - tiek lauko, tiek vidaus darbams atlikti.

SuperFinish 33 Plus privalumai:
Universalus pritaikymas: galima purkšti įvairias medžiagas, tinka įvairiausioms pramonės šakoms ir įvairių projektų dydžiams.
Optimalus efektyvumas ir produktyvumas: 4.3 litro per minutę purškimo našumas - SuperFinish 33 Plus yra vienas galingiausių WAGNER membraninių siurblių profesionalų segmente.
Ergonomiškas darbas: naudojant aukštos kokybės „Vector Grip“ beorį purkštuvą. Jis yra lengvas, tvirtas ir labai ergonomiškas.
Tvirtos, statybai tinkamos padangos: leidžia lengvai transportuoti bei judėti statybos objekte.
Kokybiška „LongStroke“ technologija (QLS): ilgas tarnavimo laikas, lengva prižiūrėti ir aptarnauti.
Praktinis kelių purkštuvų valdymas: lygiagrečiam naudojimui atskirai kaip priedą galima įsigyti skirstytuvo adapterį, skirtą prijungti iki trijų beorių purkštuvų.
Apšviestas daugiafunkcinis jungiklis papildomam saugumui: skirtas įjungti/išjungti, taip pat pakeisti cirkuliacijos ir purškimo režimą. Tai apsaugo nuo atsitiktinio įjungimo ar išjungimo, kai sistemoje yra slėgis.
Įleidimo stūmoklio vožtuvas: užtikrina aukštą darbo patikimumą ir lengvą paleidimą. Tiesiog paspauskite ir vožtuvas atsilaisvins.
Tiesioginis siurbimas: tiesiai iš talpos, kad būtų galima dirbti be rūpesčių - dėka specialaus filtro su ypač smulkiu filtro pralaidumu.
Dviejų padėčių vežimėlis, skirtas naudoti su viršutine talpykla arba standžia siurbimo sistema skirta siurbti tiesiai iš talpos.
Įeina patogus 230 V lizdas: norint prijungti papildomus įrenginius, tokius kaip „TempSpray“.
Integruota įrankių dėžė: užtikrinanti, kad po ranka visada būtų tinkami įrankiai ir priedai.

Charakteristika

Galia 2200 W
Variklio tipas Elektrinis
Elektros lizdas kitam įrankiui Taip
Įtampa/Dažnis 230 V / 50 Hz
Galima siurbimo sistema Surinktuvas, standi siurbimo sistema
Purškimo tipas Airless (Beoris purškimas)
Sprogimo apsauga Ne
Maksimalus slėgis 250 bar
Didžiausias našumas 4,3 l/min
Maksimalus purkštuvo antgalio dydis 0,033“/0,84 mm
Didžiausia medžiagos klampa 25,000 mPas
Darbų apimtis virš 200 m²
Tinkamos naudoti medžiagos Emulsiniai dažai, fasadų dažai, lateksiniai dažai, tapetų klijai
Pompos tipas Diafragminė pompa
Dviejų padėčių vežimėlis Taip
Komplekto žarnos ilgis 15 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner-Group-būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės