Prasidėjus rudens sezono darbams, kviečiame pasinaudoti PUIKIU pasiūlymu. Skelbiame akciją šlifuokliui DEROS 650CVKaina TIK 399 € su PVM. Akcijos laikas ribotas. Nepraleiskite progos ir pasinaudokite PASIŪLYMU jau šiandien!

  • Gera kaina

Purškimo komplektas Wagner ProSpray 3.20 HEA

Kodas: 2412438 Spausdinti
Purškimo komplektas Wagner ProSpray 3.20 yra stūmoklinis siurblys, kuris pasižymi veiksmingumu ir profesionalumu. Puikus pasirinkimas mažiems ir vidutinio dydžio statybiniams darbų objektams.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1 409,00 €
vnt / su PVM
-8% 1 524,60 €
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Purškimo komplektas Wagner ProSpray 3.20 yra stūmoklinis siurblys, kuris pasižymi veiksmingumu ir profesionalumu. Stūmoklinio siurblio technologija pasižymi idealiu medžiagų tiekimu ir mažu susidėvėjimu. Kompaktiška konstrukcija leidžia lengvai transportuoti įrenginį bei neužima daug vietos darbo aikštelėje ar objekte. Puikus pasirinkimas mažiems ir vidutinio dydžio statybiniams darbų objektams.

ProSpray 3.20 privalumai:
Beoris (“Airless”) purškimo metodas įvairiam pritaikymui. “Airless” yra purškimo metodas, kuomet medžiaga purškiama aukštu slėgiu, pavyzdžiui, naudojant stūmoklinę pompą, papildomai nenaudojant suspausto oro. Esminis „Airless“ purškimo technologijos pranašumas yra puikus ekonomiškumas dėl palyginti mažo medžiagų sunaudojimo, galimybės per trumpą laiką apdoroti didelius plotus patiriant mažesnes darbo sąnaudas.
Profesionalus - lankstus ir patikimas. Tvirtas rėmas su rankena, žarnos ritė užtikrina lengvą transportavimą. Puikiai suderinti atskiri komponentai, pvz., HD žarna, beoris pistoletas „Vector Pro“ ir „Wagner“ sukurtas „HEA ProTip“ antgalis, leidžia profesionaliai, tolygiai padengti paviršių dažais, kur dažų dulkėtumo nuostoliai sumažėja iki 55%. Idealiai tinka emulsijos dažams padengti.
Greitas ir efektyvus. Greito darbo dėka projekto trukmė sutrumpėja.
Puikiam paviršiaus rezultatui. „ProSpray“ produktų šeima yra pagrįsta patikimumu, tai jau trečiosios kartos stūmoklinių siurblių karta. Patvari konstrukcija ir ilgaamžis variklis užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Papildomi priedai, tokie kaip dažymo antgalis, „TradeTip 3 FineFinish“ ir siauro skerspjūvio HD žarna, leidžia kompaktišką stūmoklio siurblį pritaikyti įvairiai dažų dangai. Tai reiškia, kad gali būti naudojami: aliejai, gruntai, užpildai, lakai, sintetinės dervos ir akriliniai lakai bei dažai.
Mažesnis medžiagų praradimas. Dėka inovativių HEA purškimo antgalių, dažų dulkėtumo nuostoliai sumažėja iki 55%.
Lengvas valdymas ir patogus naudojimas. Paprastas purkštuvo paleidimas palengvina valdymą ir sumažina nustatymo parinkčių skaičių. HEA manometras palengvina valdymą ir leidžia idealiai nustatyti slėgį. Įleidimo vožtuvo slopintuvas užtikrina aukštą darbo saugą.
Darbas patiriant mažai nuovargio. Ergonomiški, modifikuoti įvairaus ilgio dažų purkštuvo antgaliai ir žarnos sukuria lanksčią darbo atmosferą. Sveika ir taisyklinga laikysena purškiant ar dažant ilgą laiką - palengvina kasdienį darbą bei tausoja Jūsų sveikatą.

Charakteristika

Galia 1000 W
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V / 50 Hz
Galima siurbimo sistema Lanksti siurbimo sistema
Purškimo tipas Airless (Beoris purškimas)
Maksimalus slėgis 207 bar
Didžiausias našumas 2,0 l/min
Maksimalus purkštuvo antgalio dydis 0,021“/0,53 mm
Didžiausia medžiagos klampa 20,000 mPas
Darbų apimtis iki 200 m²
Tinkamos naudoti medžiagos Emulsiniai dažai, fasadų dažai, lateksiniai dažai
Pompos tipas Stūmoklinė pompa
Aukšto efektyvumo HEA purkštuvo antgalis Taip
Komplekto žarnos ilgis 15 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner-Group-būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės