SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

  • Kaina internetu Kaina internetu

Šlifuoklis sienoms Mirka LEROS 950CV 225 mm, 5.0 mm + varžtų krepšys

Kodas: MIW9502022BA Spausdinti
Mirka LEROS 950CV (MIW9502022BA) - unikalus elektrinis šlifuoklis savo savybėmis yra nepalyginamas su jokiu kitu panašiu šlifuokliu, turintis išskirtinę ergonomiką, užtikrina greitą ir sklandų šlifavimo procesą bei puikią apdailos kokybę.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1 249,00 €
vnt / su PVM
-7% 1 339,47 €
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaMirka LEROS 950CV (MIW9502022BA) - unikalus elektrinis šlifuoklis savo savybėmis yra nepalyginamas su jokiu kitu panašiu šlifuokliu. Mirka LEROS yra lengviausias sienų ir lubų šlifuoklis, turintis išskirtinę ergonomiką, užtikrina greitą ir sklandų šlifavimo procesą, bei puikią apdailos kokybę.

Privalumai:
Lengvumas. 5.0 mm orbitalinė šlifavimo mašinėlė sveria mažiau nei 3,5 kg. Kadangi įrankis yra lengvas, operatorius gali ilgiau dirbti, mažiau pavargdamas.
Lankstumas. 180 ° lanksti šlifavimo galvutė padeda operatoriui patogiai pasiekti sunkiai prieinamus paviršius ir dirbti patogia poza.
Pasiekiamumas. Ar norite pasiekti dar aukščiau? Šlifuoti su Mirka LEROS nereikia kopėčių. Tiesiog prijunkite 50 cm ilgio prailginimą prie įrankio ir galite šlifuoti tiek aukštas lubas, tiek sienas.
Kompaktiškumas. Dėl kompaktiškai sukurto padelio, šlifuotojas gali dirbti arti kampų, o įrankį lengva valdyti nes šlifavimo padelio negaubia šepetėliai, bei įrankis dirba orbitiniais judesiais.
Pastovumas. Pastovias šlifavimo apsūkas net ir esant didelėms apkrovoms užtikrina variklis be šepetėlių. Toks variklis taip pat reikalauja mažiau priežiūros.
Švarumas. Norėdami gauti geriausią paviršiaus apdailą ir šlifuoti be dulkių, šlifuoklį naudokite su abrazyvu Abranet ir pramoniniu dulkių siurbliu. Šlifavimas be dulkių sukuria švaresnę ir sveikesnę darbo aplinką. Kadangi tarp abrazyvo ir šlifuojamo paviršiaus nesusidaro dulkių sluoksnis prailgėja abrazyvo tarnavimo trukmė, mažėja darbo laiko sąnaudos, gaunamas geresnis paviršius.
Patogumas. LEROS 950CV krepšys apsaugos įrankį nuo pažeidimų transportavimo metu, o krepšyje esančias kišenes panaudosite priedams laikyti.

Į komplektą įeina medžiaginis krepšys, varžtai, taip pat turi šlifavimo padą bei privalo būti naudojamas su tarpiniu padu.

Charakteristika

Ilgis 144 cm
Galia 350 W
Įtampa 220 - 240 V
Triukšmo lygis 73 dB
Orbita 5 mm
Padelio dydis 225 mm
Vibracijos lygis 2,5 m/s²
Dažnis 50/60 Hz
Padas įeina į komplektą MIW9514311
Greitis 4000 - 8000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Centrinis vakuumas
Svoris 3.5 kg

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės
Prekės, kurias pirko kartu