Filtras stiklo pluošto 1.0 x 20 m, geltonas

Kodas: 06.2021100 Spausdinti
Sintetinis stiklo pluošto filtras skirtas dažų dulkių sulaikymui rankinio dažymo sienelėse, kabinose, automatinėse purškimo mašinose.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
103,16 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Sintetinis stiklo pluošto filtras pagamintas iš nedegaus stiklo pluošto sustiprintas tankesniu sluoksniu. Geltonos spalvos filtrai impregnuoti lipnia medžiaga, kuri didina filtro efektyvumą ir sulaikymo gebą. Naudojami ypatingai sausoms dažų dulkėms filtruoti.

Privalumai:
• Lengva pakeisti, maža kvadratinio metro kaina.

Trūkumai
• Maža sulaikomų dažų geba, užsinešant filtrui sparčiai didėja oro pasipriešinimas, pluoštas dirgina rankas, būtina naudoti pirštines.

Charakteristika

Filtro spalva Oranžinė/Balta
Filtro plotis 1,0 m
Filtro ilgis 20 m
Optimalus oro srautas 0,7 - 1,75 m/s
Pirminis slėgio kritimas 10 - 40 Pa
Sulaikymo geba 4,5 kg/m²
Didžiausia darbinė temperatūra Nuo -15 °C iki +80 °C
Filtravimo efektyvumas 95%
Kritinis slėgio kritimas 130 Pa
Filtro tipas Stiklo pluošto geltonas 50 mm
Filtro svoris 251 m²

Gamintojas

„RIGALIT“ buvo įkurta Rygoje 1991 m. Tuo metu įmonėje dirbo tik 6 darbuotojai. Šiandien įmonės veikla vykdoma Latvijoje SIA „RIGALIT“ (Ryga), Lietuvoje UAB „RIGALIT Lietuva“ (Kaunas) ir Baltarusijoje OOO „Belrigalit“ (Minskas).

"RIGALIT" yra specializuota žaliavų ir įrangos tiekimo įmonė medienos pramonei, atstovaujanti tokius prekinius ženklus kaip "AkzoNobel", „KWH Mirka“, „GMBH Wagner“, "Renner Italia" ir kt. (daugiau informacijos apie atstovaujamus gamintojus rasite skiltyje „Prekės ženklai“).

Įmonės komandą sudaro profesionalūs specialistai, siekiantys bendro tikslo: užtikrinti nenutrūkstamą ir savalaikį medžiagų ir techninės pagalbos tiekimą, pagalbą diegiant efektyvesnius produktus gamyboje ir užtikrinant kokybiškų paslaugų spektrą. "RIGALIT" siūlo aukščiausios kokybės mašinų ir rankinio šlifavimo medžiagas, klijavimo sistemas, medžio apdailos medžiagas, taip pat įvairius priedus, įrankius bei įrangą.

Išsaugotos prekės