Filtras stiklo pluošto 2.0 x 20 m, geltonas

Kodas: 06.2021200 Spausdinti
Sintetinis stiklo pluošto filtras skirtas dažų dulkių sulaikymui rankinio dažymo sienelėse, kabinose, automatinėse purškimo mašinose.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
168,67 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Sintetinis stiklo pluošto filtras pagamintas iš nedegaus stiklo pluošto sustiprintas tankesniu sluoksniu. Geltonos spalvos filtrai impregnuoti lipnia medžiaga, kuri didina filtro efektyvumą ir sulaikymo gebą. Naudojami ypatingai sausoms dažų dulkėms filtruoti.

Privalumai:
• Lengva pakeisti, maža kvadratinio metro kaina.

Trūkumai
• Maža sulaikomų dažų geba, užsinešant filtrui sparčiai didėja oro pasipriešinimas, pluoštas dirgina rankas, būtina naudoti pirštines.

Charakteristika

Filtro spalva Oranžinė/Balta
Filtro plotis 2,0 m
Filtro ilgis 20 m
Optimalus oro srautas 0,7 - 1,75 m/s
Pirminis slėgio kritimas 10 - 40 Pa
Sulaikymo geba 4,5 kg/m²
Didžiausia darbinė temperatūra Nuo -15 °C iki +80 °C
Filtravimo efektyvumas 95%
Kritinis slėgio kritimas 130 Pa
Filtro tipas Stiklo pluošto geltonas 50 mm
Filtro svoris 251 m²

Gamintojas

RIGALIT specializuota žaliavų ir įrangos tiekimo medienos pramonei kompanija. Partneriams galinti pasiūlyti aukščiausios kokybės mašininio, bei rankinio šlifavimo medžiagas, klijavimo sistemas, medienos apdailos medžiagas, taip pat įvairius priedus, įrankius ir įrengimus, būtinus šių produktų naudojimui, dozavimui ir maišymui.

RIGALIT specialistai kartu su medžiagomis teikia patarimus dėl konkrečių technologinių pagerinimų arba pastabas apie trūkumus ar galimus našumo rezervus.

RIGALIT ne tik kalba, tačiau ir įsiklauso į PARTNERIŲ poreikius ir esant galimybei pasiūlo tinkamą produktą ar paslaugą.

Išsaugotos prekės