SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Šlifavimo diskelis Mirka IRIDIUM SR 34 mm, Grip

Kodas: 2464300198 Spausdinti
  • Pakuotėje 500 vnt.
  • Parduodama pakuotėmis
IRIDIUM SR (34 mm) yra aukščiausios kokybės smulkinimo abrazyvas, skirtas apdailos ir remonto darbams, pasižymi puikiu pastovumu ir itin ilgu naudojimo laiku.
Grūdėtumas
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
0,47 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaIRIDIUM SR (34 mm) yra aukščiausios kokybės smulkinimo abrazyvas, skirtas apdailos ir remonto darbams. Pasižymi puikiu pastovumu ir itin ilgu naudojimo laiku, nes turi efektyvius silicio karbido grūdelius.

Ant stabilaus ir tvirto pagrindo tolygiai išdėstyti grūdeliai užtikrina geriausią klasėje tolygų pjovimą ir įbrėžimų raštą, kuris greitai ir lengvai poliruojamas.

IRIDIUM SR geriausiai derinamas su ergonomišku Mirka akumuliatoriniu šlifuokliu Mirka® AOS-B 130NV.

Privalumai:
• Puikios kokybės konsistencija
• Greitas pjovimas ir ilgas tarnavimo laikas
• Lengva išblizginti
• Silicio karbido grūdeliai ir stabilus bei tvirtas pagrindas pagerina veikimą

Charakteristika

Klijavimas Slurry
Užnešimo būdas Uždaras
Abrazyvas Silicio karbidas
Skylių skaičius Be skylių
Skersmuo 34 mm
Abrazyvo pavadinimas IRIDIUM SR
Tvirtinimo sistema Grip
Pakuotė Pakuotėje 500 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės