SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Šlifavimo diskelis Mirka ABRANET SIC NS 150 mm

Kodas: 5024105025 Spausdinti
  • Pakuotėje 50 vnt.
  • Parduodama pakuotėmis
Šlifavimo diskelis Mirka ABRANET SIC NS 150 mm - ilgaamžis ir efektyvus šlifavimo abrazyvas, skirtas šlifavimui be dulkių.
Grūdėtumas
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1,21 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaŠlifavimo diskelis ABRANET SIC NS 150 mm - ilgaamžis ir efektyvus šlifavimo abrazyvas, skirtas šlifuoti be dulkių. Sukurtas stiklo šlifavimui, tačiau tinka šlifuoti ir kitus kietus paviršius, tokius kaip gruntas, skaidrūs sluoksniai ir kompozitai.

Charakteristika

Klijavimas Derva
Pagrindas PA tinklelis
Spalva Juoda
Užnešimo būdas Uždaras
Abrazyvas Silicio karbidas
Skylių skaičius Be skylių
Grūdėtumas P240
Abrazyvo pavadinimas ABRANET SIC NS
Tvirtinimo sistema Grip
Diametras 150 mm
Pakuotė Pakuotėje 50 vnt.
** Parduodama pakuotėmis
Rekomenduojama Sausam šlifavimui
Pramonės šaka Kompozitai
Abrazyvo paskirtis Grubus kompozitų šlifavimas P60-P80
Pirminis kompozitų paruošimas P120-P400

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0