Šlifavimo diskelis Mirka MICROSTAR 150 mm

Kodas: FM61105095 Spausdinti
  • Pakuotėje 50 vnt.
  • Parduodama pakuotėmis
Šlifavimo diskelis Mirka MICROSTAR 150 mm 15 skylių - abrazyvas, skirtas dažymo atitaisymui ir viršutinio ir skaidraus sluoksnio šlifavimui.
Grūdėtumas
Skylių skaičius
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
0,59 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Šlifavimo diskelis MICROSTAR 150 mm 15 skylių - abrazyvinė plėvelė, skirta dažymo atitaisymui ir viršutinio ir skaidraus sluoksnio šlifavimui. Skirta tik sausam šlifavimui.

Charakteristika

Klijavimas Mažos emisijos Derva
Pagrindas Poliesterio plėvelė
Spalva Balta
Užnešimo būdas Pusiau atviras
Abrazyvas Aliuminio oksidas
Skylių skaičius 15 skylių
Grūdėtumas P2000
Abrazyvo pavadinimas MICROSTAR
Tvirtinimo sistema Grip
Diametras 150 mm
Pakuotė Pakuotėje 50 vnt.
** Parduodama pakuotėmis
Rekomenduojama Sausam šlifavimui

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės