Prasidėjus rudens sezono darbams, kviečiame pasinaudoti PUIKIU pasiūlymu. Skelbiame akciją šlifuokliui DEROS 650CVKaina TIK 399 € su PVM. Akcijos laikas ribotas. Nepraleiskite progos ir pasinaudokite PASIŪLYMU jau šiandien!

Šlifavimo diskelis Mirka ULTIMAX 34 mm

Kodas: UC64305025 Spausdinti
  • Pakuotėje 50 vnt.
  • Parduodama pakuotėmis
Šlifavimo diskelis Mirka ULTIMAX 34 mm - agresyviam kieto paviršiaus ir sunkiai prieinamų vietų, tokių kaip siūlės ir kieto paviršiaus įdubų, šlifavimui.
Grūdėtumas
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
0,31 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Šlifavimo diskelis ULTIMAX 34 mm - agresyviam kieto paviršiaus ir sunkiai prieinamų vietų, tokių kaip siūlės ir kieto paviršiaus įdubų, šlifavimui.

Charakteristika

Klijavimas Derva/Derva
Spalva Ruda
Užnešimo būdas Uždaras su "Selective Coating"
Abrazyvas Aliuminio oksidas
Skylių skaičius Be skylių
Grūdėtumas P240
Abrazyvo pavadinimas ULTIMAX
Tvirtinimo sistema Grip
Diametras 34 mm
Pakuotė Pakuotėje 50 vnt.
** Parduodama pakuotėmis
Rekomenduojama Sausam šlifavimui
Rekomenduojama šlifuoti Kompozitų apdorojimui
Medienos apdirbimui
Tinkami šlifuoti paviršiai/medžiagos Drožlių plokštės
Fanera
Kieta mediena
Kietas paviršius
MDF/HDF

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės