• Naujiena Naujiena

Šlifavimo juosta Mirka ULTIMAX BLACK 1350 x 2620 mm

Kodas: UB48900132 Spausdinti
  • Pakuotėje 10 vnt.
  • Parduodama pakuotėmis
Mirka ULTIMAX BLACK (1350 x 2620 mm) - tai naujos kartos PREMIUM kokybės šlifavimo juosta mašininiam šlifavimui, pasižymi tobulai lygiu šlifavimo paviršiumi, ilgu tarnavimo laiku, stabilia kokybe darbo pradžioje ir pabaigoje.
Grūdėtumas
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
39,82 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaMirka ULTIMAX BLACK (1350 x 2620 mm) - tai naujos kartos PREMIUM kokybės šlifavimo juosta mašininiam šlifavimui. Tvirtas ir stabilus pagrindas, atsparus dėvėjimuisi ir užsinešimui.

Gaminant MIRKA Ultimax® Black naudojamos naujausios technologijos leidžia pasiekti neprilygstamą paviršiaus kokybę ir ilgą juostos tarnavimo laiką. Ultimax® Black pagamintas naudojant patentuotą SELECTIVE COATING technologiją. Pagrindui panaudotas storas ir stabilus PREMIUM kokybės popierius (antistatinis), bei silicio karbido abrazyviniai grūdeliai. Ši kombinacija leidžia pasiekti
ypatingai kokybišką ir tolygiai nušlifuotą paviršių, net ir naudojant didesnio grūdėtumo juostas.

Iš Ultimax® Black pagamintos šlifavimo juostos tarnauja ilgai yra atsparios plyšimams, taip pat išlaiko stabilius matmenis ir formą.

Specialus abrazyvinių grūdelių raštas būdingas MIRKA Ultimax®, suformuojant duobutes apsaugo šlifavimo juostą nuo užsinešimo, sumažina šlifavimo temperatūrą, padidina šlifavimo juostos agresyvumą. Dėka „duobučių“ šlifavimo dulkės pašalinamos efektyviai ir neprikimba prie paviršiaus, o abrazyviniai grūdeliai ilgiau išlieka aštrūs.

Patentuota MIRKA abrazyvų gamybos technologija su Ultimax® Black mašininio šlifavimo kokybę ir tarnavimo laiką pakelia į naują lygį. Pagrindiniai privalumai dirbant su Ultimax® Black: tobulai LYGUS šlifavimo paviršius, ILGAS tarnavimo laikas, STABILI kokybė darbo pradžioje ir pabaigoje.

Iš MIRKA Ultimax® Black yra gaminamos siauros ir plačios šlifavimo juostos. Pirminiam šlifavimui naudojami P80 – P220, tarpiniam P240 – P1000 grūdėtumai. Tinka šlifuoti kietą ir minkštą medieną, MDF, HDF plokštes, natūralų medienos lukštą, melamino paviršių, taip pat visų tipų apdailos medžiagų tarpiniam šlifavimui ir poliravimui.

ULTIMAX BLACK (1350 x 2620 mm) privalumai:
• Tvirtas, aukštos kokybės popierius -> Labai atsparus plyšimams, dėvėjimuisi
• Nauji silicio karbido grūdeliai -> Didelis šlifavimo greitis, žema paviršiaus temperatūra
• Precizinis padengimas su SELECTIVE COATING -> Ilgiau išlieka agresyvus ir neužsinešęs
• Stabilus, antistatinis -> Kokybiškai šlifuoja nuo pradžios iki pabaigos

Charakteristika

Klijavimas P80-P220: Derva/derva, antistatinis; P240-P1000:Derva/derva padengta stearatu
Pagrindas P80-P220: Antistatinis T - popierius; P240-P1000: Antistatinis E - popierius
Spalva P80-P220: Juoda/Juoda; P240-P100: Pilka/Juoda
Užnešimo būdas P80-P220: Uždaras su "Selective Coating"; P240-P1000: Pusiau atviras su "Selective Coating"
Abrazyvas Silicio karbidas
Ilgis 1350 mm
Plotis 2620 mm
Abrazyvo pavadinimas ULTIMAX BLACK
Tinka šlifuoti Kieta mediena
MDF/HDF
Melamino paviršius
Minkšta mediena
Natūralus medienos lukštas
Tarpiniam šlifavimui ir poliravimui
Juostų tipas Plačios juostos
Pakuotė Pakuotėje 10 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0