SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Rankinio šlifavimo kaladėlė Mirka 115 x 230 mm, Grip, 36 sk. pilka

Kodas: 8391702011 Spausdinti
Mirka 115 x 230 mm - rankinio šlifavimo kaladėlė (8391702011) specialiai suprojektuota šlifavimui rankomis kartu su Mirka tinkliniais šlifavimo abrazyvais.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
34,22 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Rankinio šlifavimo kaladėlė (8391702011) specialiai suprojektuota šlifavimui rankomis kartu su Mirka tinkliniais šlifavimo abrazyvais, taip pat tinka naudoti ir su kitais produktais, kurie pritvirtinami prie rankenos.

Siekiant užtikrinti šlifavimą be dulkių, reikia prijungti žarną prie dulkių siurblio.

Dėka didesnio dydžio, ši rankinio šlifavimo kaladėlė tinka šlifuoti didesnius ir paprastesnius paviršius.

Charakteristika

Spalva Pilka
Ilgis 230 mm
Plotis 115 mm
Skylių skaičius 36 skylės
Tvirtinimo sistema Grip

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0