Rankinio šlifavimo kaladėlė Mirka Ergo 50 mm, Grip, centrinė skylė

Kodas: 8392150111 Spausdinti
Ergonomiška 50 mm rankinio šlifavimo kaladėlė (8392150111) su 22 mm centrine skyle, rekomenduojama naudoti drėgnam arba sausam šlifavimui kartu su Mirka tinkliniais produktais ir Polarstar diskeliais.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
23,61 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Ergonomiška 50 mm rankinė šlifavimo kaladėlė (8392150111) su 22 mm centrine skyle, rekomenduojama naudoti drėgnam arba sausam šlifavimui kartu su Mirka tinkliniais produktais ir Polarstar diskeliais.

Daug ergonomiškesnė lyginant su kitomis rankinėmis kaladėlėmis, suteikia daug naudos sveikatos ir saugumo atžvilgiu.

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0