SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Šlifavimo komplektas Mirka LEROS 950CV + šlifavimo padas + žarna + ABRANET diskeliai

Kodas: CMMF202300 Spausdinti
Šlifavimo komplektas Mirka LEROS 950CV + šlifavimo padas + žarna + ABRANET diskeliai - sklandžiam ir efektyviam sienų ir lubų šlifavimui!
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1 400,03 €
kompl / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaŠlifavimo komplektas Mirka LEROS 950CV + padas + žarna + ABRANET diskeliai - sklandžiam ir efektyviam sienų ir lubų šlifavimui!

Komplektacija:
• Šlifuoklis sienoms Mirka LEROS 950CV 225 mm, 5.0 mm + varžtų krepšys (1 vnt.)
• Rankinio šlifavimo kaladėlė Mirka Handy 80 x 230 mm, Grip, 55 sk. (1 vnt.)
• Žarna Mirka 20 mm x 4 m rankiniam šlifavimo padui (1 vnt.)
• Šlifavimo lapelis Mirka ABRANET 80 x 230 mm, Grip, P180, DIY, 10 vnt. (1 pak.)

Mirka LEROS 950CV - unikalus elektrinis šlifuoklis savo savybėmis yra nepalyginamas su jokiu kitu panašiu šlifuokliu. Mirka LEROS yra lengviausias sienų ir lubų šlifuoklis, turintis išskirtinę ergonomiką, užtikrina greitą ir sklandų šlifavimo procesą, bei puikią apdailos kokybę.

Mirka 80 x 230 mm rankinio šlifavimo kaladėlė puikiai tinka šlifavimui glaistu, nes sumažina pakreipimo riziką naudojimo metu.

Siurbimo žarna Mirka 20 mm x 4 m skirta rankiniam šlifavimo padui.

Šlifavimo lapelis Mirka ABRANET 80 x 230 mm - daugiafunkcinis abrazyvas, skirtas šlifavimui be dulkių.

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0