SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Rankinio šlifavimo komplektas Mirka ROUNDY

Kodas: KIT00ROUND Spausdinti
Šlifavimo komplektas Mirka Roundy (KIT00ROUND) yra ergonomiškai suprojektuotas taip, kad tilptų į delną, tinkantis daugybei operacijų.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
71,04 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaŠlifavimo komplektas Mirka Roundy (KIT00ROUND) yra ergonomiškai suprojektuotas taip, kad tilptų į delną, tinkantis daugybei operacijų. Roundy turi 34 dulkių ištraukimo angas, todėl tai yra universalus ir praktiškas įrankis.

Rinkinį sudaro: šlifavimo kaladėlė, žarna 20 mm x 4 m rankiniam šlifavimo padui, perėjimas šlifavimo blokui ir 15 Abranet diskelių (5 x P120, 5 x P180, 5 x P240).

Charakteristika

Akcija Ne

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0