• Gera kaina
  • Tik internetu

Rankinio šlifavimo komplektas Mirka Handy Kit 80 x 230 mm, geltonas

Kodas: KIT01HANDY Spausdinti
Naudodami rankinio šlifavimo kaladėlę Mirka Handy Kit 80 x 230 mm , galėsite patogiai šlifuoti ne tik sienas ir lubas, bet ir medinius paviršius.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
39,00 €
vnt / su PVM
-27% 53,65 €
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 3 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Rankinio šlifavimo komplektą Kit Handy 80 x 230 mm sudaro ergonomiška rankinio šlifavimo kaladėlė 80 x 230 mm, 4 metrų žarna ir penki Abranet lapeliai (1vnt. - P80, 3vnt. - P120 ir 1vnt. - P180).
Tinklelio pagrindo šlifavimo medžiagos leidžia jums šlifuoti daug ilgiau nei standartinis šlifavimo popierius.
Naudodami rankinio šlifavimo kaladėlę, galėsite patogiai šlifuoti ne tik sienas ir lubas, bet ir medinius paviršius.
Prijungę rankinio šlifavimo padą prie dulkių siublio galėsite šlifuoti be dulkių taip apsaugodami savo ir aplinkinių sveikatą.

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės